ksiegi-gosci.info

8 najnajładniejszych idei na wyprawienie wesela

8 najnajładniejszych idei na wyprawienie wesela

8 najnajładniejszych idei na wyprawienie wesela

Każdy pragnie aby jego wesele było wyjątkowe, magiczne i pozostało we wspomnieniach na długie, długie lata. Szukamy sali bankietowej którą cechuje wyjątkowy wystrój oraz nastrój, zaś organizatorzy będą nam służyć w każdej chwili fachową pomocą podczas organizacji wesela, zarówno okazałego jak również nastrojowego spotkania w rodzinnym gronie.

Oto co proponują nam hotele organizujące wesela na przykładzie Legnicy. Większa część z nich ma w swojej ofercie: powitanie chlebem i solą oraz winem musującym , jadłospis ustalony ściśle wedle życzeń państwa młodych, kompetentną obsługę aż do ostatniego gościa, autorską dekorację z barwnych kwieci, zupełną dekorację stołów (zastawa, obrusy, pokrowce , serwetki, świece), nierzadko gratisowy nocleg dla nowożeńców, specjalne ceny pokoi dla gości weselnych, bezpłatny parking. W zależności jak wielu gości będzie się bawić na naszym weselu dobieramy rozmiar sali. Hotel legnica dysponuje rozmaitej wielkości nowatorskimi salami bankietowymi, w których zorganizować możemy uroczystości wesela nawet dla 150 weselników – hotelkamieniczka.pl/Sale owe posiadają parkiet taneczny, innowacyjne oświetlenie a także klimatyzację. Oto przykładowy jadłospis weselny. Obiad: bulion z domowym makaronem, schab po myśliwsku, roladka drobiowa z farszem polskim, kotlet de volaille, kluski śląskie, Purée z ziemniaków, bukiet warzyw. Serwowane w nocy: zupa gulaszowa, strogonow wieprzowy, gulasz wołowy.

sala weselna

Autor: Nick Storchay
Źródło: http://www.flickr.com

Poniektórzy z organizatorów wesel oferują letnie patio w ogrodzie. Ciekawe atrakcje ponadplanowe jakie znalazłam to: zaserwowanie pieczonego udźca wieprzowego, czy „stół staropolski” z miejscowymi smakołykami. A dla pociech? Placyk zabaw, zakątek maluszka jak też specjalny jadłospis. W jaki sposób znaleźć te wszystkie propozycje? Starczy siąść wygodnie w fotelu i wystukać w przeglądarkę słowo: na przykład sala weselna legnica (poznaj lepiej Hotel Kamieniczka). Podobnych miejsc w tymże mieście jest ponad dziesięć i praktycznie wszystkie posiadają swoje strony internetowe. Po wstępnym zapoznaniu się z ich ofertami można już wybrać się do wyselekcjonowanych punktów po czym osobiście zobaczyć jak prezentują się w rzeczywistości jak też zapoznać z organizatorami. Później pozostaje już tylko ustalić szczegóły i w tym najważniejszym dniu bawić się razem z weselnikami do białego ranka.