ksiegi-gosci.info

Wasz wymarzony ślub

Wasz wymarzony ślub

Wasz wymarzony ślub

Dzień w którym uroczyście składamy przysięgę małżeńską, to wyjątkowy moment dla każdej pary. Wymarzony i niezapomniany. Poprzedza go dużo przygotowań, godziny debat i przeświadczenie, iż uroczystość będzie długo wspominana przez gości. Z racji, że owe wydarzenie odgrywa istotną rolę w naszym życiu, powinniśmy przemyśleć każdy najdrobniejszy szczegół – począwszy od doboru jak najdoskonalszej sali weselnej oraz smacznego menu, zakończywszy na najlepszym zespole muzycznym.

Najważniejsza jest data.

panna młoda

Autor: 古 天熱
Źródło: http://www.flickr.com

Ten dzień już na wieki będzie przejawiał się w naszym życiu, dlatego musimy powziąć decyzję czy porcelanowe gody mamy zamiar obchodzić jesienią czy wiosną. Kolejna kwestia to wybór lokalu i postanowienie, czy ma być to przyjęcie kameralne czy bal na sto par. Możemy dokonywać wyboru między restauracjami czy domami weselnymi (więcej info). Aranżacja wnętrza, menu nie powinny nas niepokoić, ponieważ wystarczy jedynie skonkretyzować swoje życzenia, a zostaną uwzględnione.

W obecnych czasach, ślub jesteśmy w stanie zawrzeć w każdym zakątku świata. Egzotyczna Tajlandia skąpana w orchideach, ciepła plaża na Cyprze czy zachód słońca we Włoszech? Takie scenerie jest nam dane podziwiać, wybierając ślub za granicą (zobacz zdjęcia). Formalności oraz organizacja zajmują trochę czasu, ale czego się nie robi dla niezapomnianych wspomnień. Dodatkowo, wbrew pozorom kameralna ceremonia, w egzotycznym miejscu, to zwykle mniejszy koszt niż tradycyjne polskie wesele na 150 osób.Pierwszym krokiem ku organizacji przedsięwzięcia będzie wybranie terminu. Dobrze jest pomyśleć o tym z 4 miesięcznym wyprzedzeniem. W dalszej kolejności czeka nas załatwienie kwestii organizacyjnych, czyli skompletowanie koniecznych dokumentów. Klimat, mniejszy stres, podróż poślubna po zaślubinach, kameralna uroczystość tylko dla bliskiej rodziny i przyjaciół, wspaniała kuchnia i…niezapomniane wspomnienia (tutaj oferta tego typu ślubów), to powody dla których coraz więcej par decyduje się na ślub za granicami ojczystego kraju. Wszak Ten Dzień ma być najpiękniejszy i niepowtarzalny.