ksiegi-gosci.info

Ciekawa opcja dla jeansów lub spodni w kant

Ciekawa opcja dla jeansów lub spodni w kant

Ciekawa opcja dla jeansów lub spodni w kant

Czy nie masz teraz dosyć chodzenia każdego dnia w jeansach? Tak, mogą być doskonałe na wiele sposobności, ale latem potrafią sprawiać pewny niewygodę, gdyż nie należą do spodni przewiewnych.
Przeto być może zaciekawi Cię ich odpowiednik, tzw. spodnie chinosy.

chinosy

Autor: Jan Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
dodatki

Autor: Clare Hocter
Źródło: http://www.flickr.com
wakacje

Autor: Instituto Cervantes de Tokio
Źródło: http://www.flickr.com
Dostępne na rynku są odmiany damskie i chłopięce. Spodnie chinosy mają ciekawą historię, ponieważ zostały stworzone dla północnoamerykańskich żołnierzy walczących z Hiszpanami o Filipiny. Zwierzchnictwo było zmuszone zaopatrzyć swoich żołnierzy m.in. w lekkie, przewiewne bardzo odporne, lecz też prawidłowo ochraniające przed gorącym klimatem odzienie. Spodnie chinosy więcej o chinosach są niezwykle mocne, wykonane z bawełny a ich określenie wywodzi się z Chin, w gdzie zostały produkowane. Obecnie chinosy są świetną opcją dla dżinsów czy eleganckich spodni z kantem. Oferowane mogą być w różnych Kolorach, między innymi bordowym, żółtym, białym, czarnym czy niebieskim.
Biorąc to wszystko pod uwzględnienie nie popełnisz najmniejszej gafy, jeżeli na jakiekolwiek urodzinowe czy komunijne przyjęcie nałożysz spodnie chinosy a na własnych plecach będzie leżała dla przykładu sportowa granatowa marynarka (www.noor.pl/pl/page/7/kolekcja/18/Marynarka%20szara%20w%20krat%C4%99) – Jego-Styl. Zależnie od okazji, taki komplet być może zyskać sportowego lub formalnego stylu. Często w skład surowców wykorzystywanych do szycia marynarki – kliknij hiperłącze – wchodzi bawełna, która sprawia, że granatowa marynarka jest bardzo przyjemna zarówno w noszeniu jak oraz w dotyku.

Nadplanowym surowcem znajdującym wykorzystanie w tworzeniu tego typu granatowej marynarki jest elastyna, jakiej zawdzięcza większą jak sugeruje to nazwa elastyczność całej granatowej marynarki.