ksiegi-gosci.info

Atrakcyjne zabawy na wieczór panieński na pewno zostaną w pamięci każdego, kto będzie uczestniczyć w zabawie

Atrakcyjne zabawy na wieczór panieński na pewno zostaną w pamięci każdego, kto będzie uczestniczyć w zabawie

Atrakcyjne zabawy na wieczór panieński na pewno zostaną w pamięci każdego, kto będzie uczestniczyć w zabawie

Kiedy zostałaś poproszona na bycie świadkiem na ślubie, na Tobie spoczywa aranżacja wieczoru panieńskiego, prowadzenie go oraz zapewnienie atrakcji. Jest mnóstwo zabaw i turniejów, które upamiętnią ten wieczór każdej panny młodej, z tej przyczyny można się do tego odpowiednio uszykować.

sprawdź więcej na polecanej stronie

Autor: MsSaraKelly
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawy na wieczór panieński można zacząć od zakazanych słów . Zabawa ta opiera się na tym, by na kartce papieru napisać zabronione słowa, jakie podczas całego wieczoru nie wolno wypowiadać. Muszą to być wyrazy związane ze ślubem czy weselem, na przykład imię pana młodego, itd. Osoba, która pozostanie przyuważona na mówieniu tego słowa, musi być ukarana, czyli może wylosować zadanie do zrobienia lub dać fant. W kolejnej wersji tej rozrywki można uszykować plastykowe pierścienie bądź gumowe bransolety, jakie rozdamy uczestnikom. Po złapaniu na wypowiedzeniu zabronionego wyrazu, osoba daje bransoletę bądź pierścień osobie, która naturalnie przyłapała tą osobę. Wygrywa ta osoba, która uzbiera najwięcej bransoletek czy też pierścieni. W nagrodę jest możliwość przygotować drobny prezent. Również jest możliwość pomyśleć o turniejach na wieczór panieński.

Na przykład turniej o nazwie toaletowa miarka krawiecka. Wszystkie zaproszone dziewczyny na początku wieczoru prosimy żeby oderwały sobie kawałeczek papieru toaletowego z rolki, oczywiście nie tłumaczymy po co to wykonują, ażeby nie zepsuć gry. Gdy przyjdzie czas na tą grę prosimy żeby każda z kobiet odmierzyła za pomocą własnego kawałka papieru toaletowego wymiary na suknie ślubną dla panny młodej. Może być to cokolwiek co wydaje się najbardziej zbliżone, obwód pasa czy piersi, długość rękawa czy też nogi, itp. Wygrywa ta osoba, jakiej długość skrawka papieru będzie najbardziej zbliżona do naturalnego rozmiaru. Zabawy na wieczór panieński są różnorodne, mamy możliwość relacjonować wspomnienia z czasu narzeczeństwa czy też organizować rozmaite zawody. Możemy także się przebierać, na przykład możemy ogłosić wszelkim poproszonym gościom ażeby przybyli uprani w stylu lat 50 tych.