ksiegi-gosci.info

Co czyni mężczyznę szykownym

Co czyni mężczyznę szykownym

Co czyni mężczyznę szykownym

Istnieje powszechne przeświadczenie, iż trudno dziś natknąć się na naprawdę szykownego mężczyznę. Pozwolę sobie nie zgodzić z tym stwierdzeniem. Eleganckiego mężczyznę dosyć nietrudno spotkać, acz kanon elegancji zmienił się nieco w ciągu ostatnich lat (choć rzecz jasna dawne wzory nie odeszły zupełnie w niepamięć).

Obuwie męskie

Autor: Mack Male
Źródło: http://www.flickr.com

Nowoczesna moda męska próbuje bowiem znaleźć równowagę między tradycyjną prezencją a dążeniami współczesnych ludzi do jak największej wygody. Trudno przyznać by smoking lub tradycyjny garnitur w każdych warunkach był najbardziej praktycznym ubraniem, stąd dopuszczone są również odzienia trochę mniej oficjalne. Współcześnie, by być szykownym mężczyzną, starczy stosownie dopasowany do spodni oraz koszuli pulower. Można zauważyć, iż poniektóre elementy z lat minionych zyskują współcześnie nową oprawę. Tak się dzieje na przykład z muchą – można ją już zakładać do swetra.

Jedno wszak nie zmieniło się od laty, mianowicie znaczenie jakie dla eleganckiego wyglądu miało i ma nadal obuwie. To właśnie ów detal najlepiej znamionuje gust jak też elegancję mężczyzny. Jak mawiał mój dziadek – „szykownego mężczyznę możemy rozpoznać po tym, jakie oraz czy schludne obuwie nosi, chociażby – poza butami – wyglądał na kloszarda”. Na szczęście dla współczesnego mężczyzny dosyć łatwo dziś wyszukać odpowiednie buty na każdą okazję. Wybór mamy naprawdę wielki.

Do wizytowego gajera w którym zazwyczaj wybieramy się na imieniny do cioteczki warto dokupić buty Badura. Krajowy producent oferuje niezwykle eleganckie buciki ze skóry, jakie na pewno zadowolą nawet najbardziej wybrednego modnego dżentelmena. Wytwórca ten stosuje najlepszej jakości tworzywa do produkcji tego eleganckiego obuwia. Te i inne marki można znaleźć tu: ceneo.pl/Buty_meskie;017Badura_P0-34209.htm.

Buty męskie

Autor: Mack Male
Źródło: http://www.flickr.com
Sklep sprzedający buty Badura poradzi nam też w jaki sposób zadbać o nie, by nam długo służyły. Wzory które są oferowane przez polskich wytwórców nie ustępują sławnym producentom z zagranicy, jednak nie ma przeszkód by w dobrym sklepie obuwniczym zakupić buty Caterpillar bądź też buty Crocs. Nawet gdybyśmy nie przyuważyli pasujących nam butów, zawsze można w internecie spotkać inne marki które z pewnością nas zadowolą, wystarczy dla przykładu wpisać w wyszukiwarkę frazę: buty Clarks, a w znanych serwisach aukcyjnych znajdzie się coś właściwego. Więcej można zobaczyć na tej stronie: www.