ksiegi-gosci.info

Czy na rynku są dostępne drony z wmontowanymi kamerami? Które możliwości daje dron 3DR Iris+?

Czy na rynku są dostępne drony z wmontowanymi kamerami? Które możliwości daje dron 3DR Iris+?

Czy na rynku są dostępne drony z wmontowanymi kamerami? Które możliwości daje dron 3DR Iris+?

Drony to rodzaj sprzętu coraz mocniej popularny w naszym kraju. Każdego roku wchodzą do sprzedaży nowsze oraz lepiej wyposażone typy. Dlatego właśnie zwolenników tych małych urządzeń nie jest mało.

Ktoś, kto jest zainteresowany takim zagadnieniem, na pewno nie znudzi się.
3dr iris+

Autor: Bosch
Źródło: Bosch
Dobrym przykładem bardzo dobrze wyposażonego urządzenia, które ma w zestawie wszystkie konieczne funkcje, żeby zrobić fotografie albo nagrywać filmy, będzie dron 3DR Iris+ – (strona główna). Został tenże dron stworzony poprzez firmę amerykańską, jaka specjalizuje się w dronach komercyjnych. Jest wyposażony w kamerę GoPro, jaka gwarantuje nagrywanie świetnej jakości obrazu. czas lotu tego sprzętu to okres mniej więcej dwudziestu minut. Gdy wyczerpie się bateria to dron wyląduje automatycznie. Można również za użyciem tylko jednego guziczka sprawić, że takie urządzenie wróci do miejsca startu.
W czasie przelotu możemy na bieżąco śledzić parametry lotu takie jak prędkość, wysokość albo chociażby stan baterii. Dzięki temu wiemy, w jakim czasie należy takie urządzenie zawrócić, by zdążyło przylecieć zanim wyładuje się bateria. Interesującą opcją jest także Follow me, znacząca tyle, że jeżeli posiadamy telefon z GPS, to można ustawić opcję śledzenia z powietrza. Urządzenie będzie nagrywało nas, zdążając naszym śladem. Możemy w ten sposób bez używania rąk nagrywać swoją biegową trasę albo przejazd pojazdem z powietrza.

Warto stale śledzić wszystkie nowości, ponieważ dobry sklep z dronami posiadał będzie sporo w ofercie w interesującej nas dziedzinie. Jeżeli zależy nam na sprzęcie, który wypełni nasze oczekiwania na sto procent, to na pewno uda się taki znaleźć, gdyż wybór jest bardzo duży.