ksiegi-gosci.info

Dekoracje sali weselnej – w jaki sposób wybrać odpowiednie kolory?

Dekoracje sali weselnej – w jaki sposób wybrać odpowiednie kolory?

Dekoracje sali weselnej – w jaki sposób wybrać odpowiednie kolory?

Ślub to jedna z najważniejszych chwil w życiu zakochanych, jednak nim do niego dojdzie, koniecznych jest sporo przygotowań, dzięki którym będzie to naprawdę doniosła uroczystość. Podstawowym elementem są dekoracje sal weselnych oraz dobór odpowiednich kolorów, które nadadzą tonu planowanej imprezie. Kolorystyka powinna być priorytetową decyzją, jaką podejmiemy, ponieważ warto jest zrobić wszystko w określonej tonacji, by dekoracje stanowiły jedną całość i dawały jednocześnie rewelacyjny rezultat. W jaki sposób w związku z tym zdecydować się na odpowiednie kolory?

Sala weselna w Dzikiej Zagrodzie

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl
Zasadniczym czynnikiem wpływającym na decyzję ma charakter i kolorystyka sali weselnej. To ona nade wszystko narzuca nam styl, którego koloru należy się trzymać, chyba że jest to naprawdę luksusowa sala, w jakiej nic się nie odróżnia – . Bez względu na rodzaj i kolor ścian, zawsze sprawdza się kolor biały, szczególnie, jeśli panna młoda zdecyduje się na białą sukienkę. Biały kolor jest lekki, rozjaśnia salę i dodaje wyjątkowej lekkości.

Znakomite będą malutkie bukieciki na stołach, białe narzuty na krzesła i takie same obrusy, gdyż biel to niezwykle elegancki kolor. Biały kolor świetnie łączy się z pudrowymi kolorami, m.in. różem, wrzosem, lawendą czy brzoskwinią. Można wpleść takie dodatki, by wzbogacić kolorystkę wnętrza i dodatkowo uczynić ją bardziej przyjemną. Jeżeli myśli się o bardziej wyrazistych barwach, pamiętajmy, by pasowały do naszej stylizacji i nie kłóciły się z salą, w jakiej planujemy imprezę. Warto w takich samych kolorach uszyć albo kupić suknie dla druhen,

sala weselna

Autor: Chauchi – It’s My Life
Źródło: http://www.flickr.com

przyozdobić samochód i kościół, jak również zrobić zaproszenia. Latem i na wiosnę sprawdzą się wszystkie żywe kolory, zimą możemy nieco stonować, aby kolorystyka weselna współgrała z zimowym klimatem. dekoracje (więcej treści na ten temat)

Najważniejsze to nie zostawiać wszystkiego na koniec, by nie okazało się, iż każdą decyzję musimy podjąć w pośpiechu, gdyż to najlepsza droga do sprzeczek i nieporozumień. Zacznijmy przygotowania na parę miesięcy przed uroczystością, a na wszystko znajdziemy odpowiednio dużo czasu i nasze wesele będziemy wspominać z radością, a nie rozżaleniem, iż nie wszystko poszło po naszej myśli. Dekoracje sal weselnych to naprawdę ważny element, dlatego już dziś warto o nich pomyśleć.