ksiegi-gosci.info

Egzotyka po sezonie

Egzotyka po sezonie

Egzotyka po sezonie

Polacy coraz częściej planują urlop poza sezonem wakacyjnym. Dodatkowo, możemy zadecydowanie zaobserwować zainteresowanie egzotyką. Okazuje się, iż ilość osób udająca się na taki urlop w obecnym czasie wzrosła podwójnie.Posezonowe obniżki czy rabaty to okazja, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o poznaniu dalszych zakątków świata, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży posiadają w sprzedaży dwa rodzaje nieco tańszych wyjazdów: first minute oraz last minute. W opcji first minute, na ofertę należy się zdecydować możliwie jak najszybciej. Ale bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute. Im później zdecydujemy się na kupno biletu, tym taniej go kupimy.

madagaskar

Autor: Stephan Waeber
Źródło: http://www.flickr.com

Okazuje się jednak, że cena nie jest najważniejsza, ponieważ poszukując wycieczek sugerujemy się przede wszystkim jakością oferty i planem. Cena jest ważna i może może nas zainspirować do wyjazdu, jednak nie jest to w tym przypadku sprawa najważniejsza. Takie wycieczki to wyjazd na drugi koniec świata, gdzie być może będziemy raz w życiu, wszak tyle jest miejsc do zobaczenia na świecie. Takim miejscem na pewno jest Madagaskar – kraina lemurów i ogromnych baobabów. Madagaskar wczasy to niezapomniane przeżycie albowiem unikatowość wyspy jest wielopoziomowa.

Oryginalna fauna i flora oraz kultura mieszkańców zapewniają niezwykłe przeżycia.

wakacje egzotyczne

Autor: Bady Qb
Źródło: http://www.flickr.com

Wiele tysięcy kilometrów od stolicy Polski, na Oceanie Wielkim mieści się niezwykła kraina zjawiskowo pachnących kwiatów, stale zielonych wzgórz i pięknych, tropikalnych plaż. To archipelag wysp hawajskich – raj dla turystów. Każdy dzień jest więc idealny na plażowanie lub niepowtarzalne wycieczki.

Podczas wycieczki na Hawaje mamy okazję zobaczyć dużo ciekawych zakątków gdyż odległości między wyspami nie są duże – można je przebyć w nieco ponad pół godziny samolotem.Mimo iż są to propozycje całoroczne, egzotyczny wypad przyciąga turystów na ogół podczas jesienno-zimowych miesięcy. Wysoka temperatura powietrza i ciepła woda są coraz częściej wybieraną przez Polaków alternatywą dla mrozów i jazdy na nartach.