ksiegi-gosci.info

Odzież, buty, akcesoria

Odzież, buty, akcesoria

Odzież, buty, akcesoria

Ubranie to nietrudny fortel, żeby się odmłodzić, podkreślić to, co w nas piękne, co w sobie cenimy i zatuszować mankamenty. Aby modnie i stylowo wyglądać, zupełnie nie powinniśmy posiadać trzaskającej w szwach garderoby.

modne inspiracje

Autor: Olsen
Źródło: Olsen
Niestety to również najprostszy sposób na to, ażeby przesadzić, wbijanie się w workowatą, bezkształtną odzież, kiepsko dobrane do naszej sylwetki, kierunku i usposobienia sprawiają, że wyglądamy nieciekawo i niezbyt młodo.Najlepsza zasada to ta, że nie jesteśmy niewolnikami stylu, to ona ma nam służyć, a my wybieramy z aktualnych kierunków to, co nam pasuje. Trendy z wybiegów powinny być tylko weną (mój link). Kierunek to nasz wybór spośród wielu gatunków, które proponuje nam popularność i konstruktory. Odzież musi być spoista z naszym stylem, rodzajem urody, stylem. Pomyślność ikon stylu tkwi w umiejętnym dobieraniu części klasycznych z popularnymi, sporadycznymi nurtami.Aby modnie i stylowo wyglądać, w żadnym wypadku nie powinniśmy posiadać pękającej w szwach szafy. Są ubiory, które styliści definiują bezsprzecznym główne. Mają szansę stanowić podstawę do wielu stylizacji, modernizować się w zależności od dodatków. W każdym wieku możesz być piękna, pełna życia i zniewalającego uroku. Mała czarna, odpowiednie dodatki, to odzież w jakiej jakakolwiek kobieta wygląda właściwie, prosta i nadająca się na wszelką okazję. Biała bluzka, idealne spodnie, ołówkowa spódnica, obuwie czarne, trencz, to rzeczy jakie wcale nie wychodzą z mody. Naturalność i uniwersalność, minimalizm w doborze kolorów i dodatków. Bezpieczne połączenia i style (kliknij tutaj). Szlachetne faktury i wzory. Jednak klasyka wcale nie powinna być bezbarwna.

kobiece inspiracje modowe

Autor: Nife
Źródło: Nife
Wbrew pozorom, perfekcyjne kombinacje nie postarzają. Kultowe dodatki przełamią oficjalny styl i nadadzą stylizacji nowoczesności.
Odcienie czerń, biel, czerwień, pudrowe róże, złoto i srebro w połączeniu z dobrą jakością tkanin uczynią, że mamy możliwość mieć wygląd jak hollywoodzka gwiazda, retro, bądź jak metropolitarny wamp. To nurt zarówno dla dwudziestolatek, jak i dorosłych kobiet.
Jeansy w prostym fasonie w połączeniu ze szpilkami i białą koszulą, to współcześnie klasyka i elegancja, jeśli dołączymy do tego właściwe dodatki.