ksiegi-gosci.info

Gry specjalnie dla miłośników przebywania w świecie magii i pięknych obiektów

Gry specjalnie dla miłośników przebywania w świecie magii i pięknych obiektów

Gry specjalnie dla miłośników przebywania w świecie magii i pięknych obiektów

W dzisiejszych czasach wielka popularnością cieszą się gry komputerowe i gry, w które wolno grać na konsoli. Jednak wciąż można zetknąć te jednostki, które lubią grać w gry planszowe lub karciane.

jezioro

Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com
image - muzyka

Autor: Tomasz Ośmiałowski
Źródło: http://www.flickr.com
Zaletą tych gier jest to, iż potrafią łączyć przy jednym stole całe rodziny, a w tym rodziców i dzieci. doskonale sprawdzają się w okresie, kiedy brakuje prądu lub doszło do awarii komputera czy telewizora. Dlatego w mnóstwa mieszkaniach obok płyt z grami komputerowymi można znaleźć także gry planszowe i różne karty. Zaś pośród typów gier planszowych można wymienić gry typu monopol i gry przeznaczone mocniej dla pociech lub przenoszące osoby uczestniczące w rozgrywce w świat starożytny lub świat magii lub świat potyczek militarnych.
jeziora
Jedną z takich gier planszowych przenoszących graczy w świat magii będzie gra talisman magia i miecz. Wchodząc w tę grę uczestnicy rozpoczynają poszukiwać skarbu wcielając się w różnych bohaterów i zbierając talizmany. Powinny jednocześnie mierzyć się z różnymi przeciwnościami przechodząc przez krainę smoków. Ze powodu na to, iż talisman magia i miecz będzie grą niezwykle skomplikowaną i wielopłaszczyznową potrafią w niej uczestniczyć nie jedynie dzieci, lecz też osoby dorosłe, które dzięki czemu są mogły spędzać czas z najmłodszymi członkami rodziny.
Natomiast grą przeznaczoną dla osób chcących zajmować się konstrukcja różnych przedmiotów jest carcassonne gra. W czasie takiej gry stosowane są żetony, przy pomocy jakich można układać różne obiekty i postarać się o ich zwiększenie. W ten sposób carcassonne gra będzie grą typowo familijną, w której potrafi uczestniczyć cała rodzina bez obaw o to, iż dzieci uczestnicząc w tej grze zaczną zadawać jakieś niewygodne pytania.
Wiele osób lubi również uczestniczyć w grach karcianych. Jedną z tych gier będzie bang gra utrzymana w klimacie Dzikiego Zachodu.

W trakcie tej gry każdy może wcielić się w szeryfa starającego się o utrzymanie spokoju w miasteczku. Dzięki uczestnictwie w bang gra można zajmować się nie jedynie zwykłą grą w karty, lecz też wciągać się w rywalizację na polu ścigania niebezpiecznych bandytów.