ksiegi-gosci.info

Hotel w Ciechocinku oferuje królewskie wesele w zachwycającym zamku z ogromem atrakcji dla uczestników i dzieci

Hotel w Ciechocinku oferuje królewskie wesele w zachwycającym zamku z ogromem atrakcji dla uczestników i dzieci

Hotel w Ciechocinku oferuje królewskie wesele w zachwycającym zamku z ogromem atrakcji dla uczestników i dzieci

Zawarcie związku małżeńskiego w uroczej i bajkowej aranżacji to marzenie wszelkiej pary młodej decydującej się na ów nadzwyczajny dzień. Współcześnie większość chcę, by ów dzień był nie jedynie nadzwyczajny, ale też pomysłowy. Ażeby później móc mówić o nim z uniesieniem oraz czułością.

wesele w zamku

Autor: kate hiscock
Źródło: http://www.flickr.com
Wesele w zamku to coś, co nie zapomni nikt. Wieżyczki, szeroki hol, rzeźbione schody, malunki na ścianach, fantazyjne ogrody, klamki ze złota oraz szereg różnych szczególnych dekoracji doskonalą ten dzień, robiąc go szczególnym, pragnąc spędzić ten dzień łącznie z rodziny i z kolegami w unikalnej aranżacji. Można wyselekcjonować jako punkt lokalizacyjny na zawarcie związku małżeńskiego Ciechocinek.

To nadzwyczajne miasteczko i szczególna lokalizacja. Z całą pewnością Ciechocinek to miasto uzdrowiskowe, gdzie jest szereg sanatoriów, a także śliczne ogrody z troskliwie zaplanowanymi dywanami z kwiatów o ślicznych wzorach, jakie stwarzają nadzwyczajny klimat. Wielka tężnia, cudowny bulwar oraz uzdrawiające wody, to wyłącznie niektóre walory tego miasta, jakie kuszą tysiące kuracjuszy i podróżników.

wesele w zamku

Autor: Baumit
Źródło: Baumit

Także zawarcie związku małżeńskiego w cudownym położeniu jakim jest zamek przyciąga ludzi do tego punktu.

Wesele w zamku jest przygotowywane po królewsku. Poczynając od dekoracji sali weselnej, jak i ozdoby restauracji. Z pewnością nowożeńcy poczują się razem z proszonymi gośćmi tu rewelacyjnie. Królewskie fotele na których zasiadać będzie para młodych i goście ślubni, a też zastawa i otoczenie jak z bajki to spełnienie fantazji również w największym stopniu wymagającego klienta idź na stronę. Cały zespół pracujących tam osób na czele z realizatorem uroczystości zaślubin dokładnie przygotowują odpowiednie meni, ozdoby, upominki, listę gości, winietki czy podziękowania.

Prezentacje między innymi sztuczne ognie czy też wypuszczanie lampionu szczęścia to uciecha, jaka oczaruje wszystkich. Hotel w Ciechocinku proponuje też komfortowe noclegi gościnne dla nowożeńców i gości także zaprojektowane po królewsku, na wypoczynek. Można także złożyć zamówienie na specjalne menu dla dzieci i fontannę czekolady, która zafascynuje wszelkie dziecko. To miejsce z pewnością na zawsze zostanie w wspomnieniach wszystkich.