ksiegi-gosci.info

Jak działa laser frakcyjny CO2?

Jak działa laser frakcyjny CO2?

Jak działa laser frakcyjny CO2?

Nowoczesna medycyna estetyczna proponuje szereg zabiegów z użyciem laserów, które pozwalają pozbyć się kompleksów oraz przywrócić skórze piękny wygląd. Do jakich zabiegów wykorzystuje się laser CO2? Jak wygląda zabieg i czego można się po nim spodziewać? Przedstawiamy najważniejsze informacje na ten temat.

usług

Autor: Julian Partridge
Źródło: http://www.flickr.com
Do czego wykorzystuje się laser CO2?
Z użyciem lasera frakcyjnego CO2 wykonuje się rozmaite zabiegi medycyny estetycznej. Ten laser wykorzystywany jest, aby poprawić wygląd skóry, w zależności od pożądanych efektów: zmniejszyć widoczność blizn potrądzikowych i pooperacyjnych, niwelować zmarszczki, polepszyć jędrność i elastyczność skóry, usunąć rozstępy, zlikwidować przebarwienia na skórze.
laser co2 katowice

Autor: Eva Rinaldi
Źródło: http://www.flickr.com
Jak oddziałowuje na skórę laser ( http://www.royalclinic.eu/ ) frakcyjny CO2?
szampon

Autor: mixtureusa
Źródło: http://www.flickr.com
W czasie zabiegu z wykorzystaniem lasera CO2, wiązka lasera oddziałowuje na skórę tworząc pewnego rodzaju siatkę „miniranek”. Są to mikrouszkodzenia z zachowaniem wysp nieuszkodzonej skóry, dzięki czemu regeneracja przebiega wyjątkowo szybko. Ból odczuwany w trakcie zabiegu jest duży, gdyż wcześniej skóra znieczulana jest specjalnym kremem – . Zabieg trwa ok. 30 minut, aczkolwiek dokładny czas jego trwania jest uzależniony od rozmiaru obszaru skóry, który poddawany jest zabiegowi. Po zabiegu skórę chłodzi się, by zminimalizować dyskomfort związany z oparzeniem. Pierwsze efekty zabiegu są widoczne już po tygodniu. W niektórych przypadkach, takich jak głębokie zmarszczki czy blizny, konieczne jest powtórzenie zabiegu 2-3 razy. Jeżeli interesuje kogoś więcej informacji na temat tego jak działa laser CO2 Katowice są miastem, w którym bez trudu znaleźć można renomowaną klinikę medycyny estetycznej.

Zanim zapiszemy się na zabieg, konieczna będzie konsultacja z lekarzem, który ustali czy nie ma przeciwwskazań do zabiegu i jaki będzie przebieg laseroterapii. Lekarz powinien także ustalić jak pacjent ma przygotować się do zabiegu.