ksiegi-gosci.info

Jakie kamerki sportowe zwłaszcza rekomenduję?

Jakie kamerki sportowe zwłaszcza rekomenduję?

Jakie kamerki sportowe zwłaszcza rekomenduję?

Ostatnimi czasy kamery sportowe są bardzo rozpowszechnione. Bardzo dobrze, bo przecież dzięki nim będziemy mieli możliwość po prostu przyjemnie spędzać czas. Sam jestem użytkownikiem tego typu kamerki – moim skromnym zdaniem to genialny wynalazek. Lubię co jakiś czas pójść na chociażby rower i nagrać nieco.

gopro hero 4 silver

Autor: Robert Scoble
Źródło: http://www.flickr.com
Takowa kamera powoduje, że nagrywanie na przeróżnych wyjazdach jest dużo fajniejsze. Dobrze, to jakie z kamerek są akurat według mnie godne zainteresowania? To znaczy nie mówię, iż jestem ogromnym ekspertem, jednakże sądzę, że jestem w stanie polecić coś dobrego.
Na samym początku pragnę Wam zarekomendować w szczególności kamerkę marki Sony. Moim skromnym zdaniem sony action cam jest zapewne pod każdym względem kapitalną kamerką sportową. Zabrałem tę kamerkę na wypad w góry – łażenie po pięknych górach z akurat tą kamerką sprawiło, że mam w tej chwili przepiękne filmy. Sama jakość nagrania jest bez żadnego cienia wątpliwości kapitalna, no coś wspaniałego! Na dźwięk także nie mam najmniejszego prawa się uskarżać. Niby przesadnie tanio to na pewno nie jest, lecz ciężko sądzić, że trafimy na fajniejszą opcję. To znaczy następny produkt, który chcę nieco opisać również jest dobry…

A mianowicie serdecznie polecam również gopro hero 4 silver – dziewięć na dziesięć. No co jak co, ale moim zdaniem GoPro robi fantastyczne kamerki (kamery Sony – Pewnie nie tylko ja sam jestem ich bardzo dużym fanem. Wiadoma kwestia: GoPro w szczególności mocno zwykłem szanować za fantastyczny design. Po prostu wygląd tej kamerki to coś majestatycznego. A poza tym, wszelkie zagadnienia techniczne są bez większych zastrzeżeń. Sony oraz GoPro to tak naprawdę równy poziom.