ksiegi-gosci.info

Jakim samochodem pojechać do ślubu?

Jakim samochodem pojechać do ślubu?

Jakim samochodem pojechać do ślubu?

Termin wesela zaklepany, sala weselna zarezerwowana, sukienka ślubna oraz garnitur Pana Młodego wybrane. Teraz czas przemyśleć, czym Para Młoda pojedzie do ślubu. Wybór jest istotnie niemały. Wybór auta zależy na pewno od smaku Młodej Pary, ale także od dostępności wybranego modelu auta oraz kosztów jego pożyczenia.

samochód

Autor: Purple sea donkey
Źródło: http://www.flickr.com
Limuzyny Kraków – nierzadko wypożyczane przez pary, ze względu na przestronność, wygodę oraz uczucie niepowtarzalności. Zalety limuzyny to nie tylko jej wytworność i wrażenie, jakie budzi (sprawdź tutaj). Tak obszerny pojazd pomieści każdą suknię ślubną, nawet z niezwykle długim trenem. Samochód (kliknij i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy) zabytkowy – niemłody, klasyczny samochód przyciąga spojrzenia oraz zapewni Młodym niezapomnianą eskapadę do kościoła jak też na wesele.

Wypożyczaniem zajmują się najczęściej osoby prywatne – pasjonaci takich aut, lecz także muzea motoryzacji. Starych pojazdów jest bardzo wiele. Kabriolet – odpowiedni na ślub brany w lecie (wiosenny czas oraz jesień mogą być nazbyt chłodne). W gorący, słoneczny dzień Para Młoda zaprezentuje się w nim stylowo. Przejażdżka takim autem może jednakże stracić nieco ze swego uroku jeżeli dzień będzie pochmurny.

Nowoczesny samochód (sprawdź tutaj) na wesele Kraków – jeżeli chcemy pojechać do ślubu nowoczesnym, sportowym wozem, mamy do wyboru sporo marek (więcej tu ). Ceny są przeróżne i zależą między innymi od dostępności danego modelu w Polsce. Nietypowo – w zależności od własnych preferencji i chęci wywarcia wrażenia wielbiciele nietypowych rozwiązań mogą wybrać rozmaite typy pojazdów, w tym pojazdy wojskowe, autokary czy styl PRL-owski i przyjazd do kościoła Maluchem. Na przyjęcie weselne w klimacie lat 60-tych można przyjechać wielobarwną furgonetką

samochód

Autor: Rick Flores
Źródło: http://www.flickr.com

Zdobienie czterokołowca wiozącego Parę Młodą na ślub jest nie mniej istotne aniżeli udekorowanie kościoła. Winna dobrze komponować się z sukienką ślubną a także bukietem Panny Młodej, ale musi równocześnie pasować do stylu samego czterokołowca. Ozdabiamy przede wszystkim maskę samochodu jednakże nierzadko przystraja się również jego tył oraz klamki. Do najpopularniejszych zdobień należą bukiety kwiatów (naturalnych lub sztucznych), szarfy a także ślubne tablice rejestracyjne. Ciekawie prezentują się na masce samochodu kompozycje z żywych kwieci (z dodatkami w rodzaju liści, dekoracyjnych traw, tiulowych szarf). Miejmy na uwadze jednakże, iż w trakcie letnich upałów dekoracja taka szybko uschnie. Zimą natomiast kwiaty mogą zmarznąć.

Jeśli rodzina Pana Młodego przybywa z daleka, warto wbić w wyszukiwarkę wyrażenie: wynajem busów Kraków. Więcej na .