ksiegi-gosci.info

Jakimi sposobami można zwiększy poziom temperatury w związkach, jakie są na to najbardziej skuteczne metody.

Jakimi sposobami można zwiększy poziom temperatury w związkach, jakie są na to najbardziej skuteczne metody.

Jakimi sposobami można zwiększy poziom temperatury w związkach, jakie są na to najbardziej skuteczne metody.

W wielu związkach, które już mają jakiś staż w pewnej chwili w życie erotyczne może się wkraść nuda. Dotyczy to wielu par, niektóre z nich przyzwyczajają się do takiej sytuacji i niewiele z tym robią, inne z kolei różnymi sposobami starają się w jakiś sposób podkręcić temperaturę.

Jest sporo sposobów na to, żeby w sypialni nie wiało nudą, wystarczy jedynie aby obie strony chciały coś zmienić, to i sposób na to się znajdzie. Wielu ekspertów zaleca na podkręcenie atmosfery wspólnie oglądnięcie niegrzecznego filmu, w niejednym przypadku filmy erotyczne bardzo dobrze się będą sprawdzać i są świetnym początkiem gorącej nocy. Oczywiście należy tu uwzględnić potrzeby partnerów, może zdarzyć się bowiem że jedno z nich nie do końca będzie chciało kontynuować zabawy w taki sposób.

Erotyka

Autor: Magdalena Roeseler
Źródło: http://www.flickr.com

Ale erotyka (www) – – dla niejednej pary to nie tylko oglądanie razem figlowania, ale także najróżniejsze gadżety, kosmetyki i zabawki mogące służyć powiększaniu doznań i rozkoszy w trakcie wspólnie spędzanych z partnerem chwil. Takie nowinki mogą w dużym stopniu ożywić większość związków, nawet pary z dłuższym stażem chętnie po nie sięgają, urozmaicając tym samym swoje życie we dwoje.

Jednym z najskuteczniejszych metod na rozgrzanie partnera będzie erotyczna bielizna – nie od dziś wiadomo, że może ona bardziej rozpalić zmysły, niż sama nagość. A w tym względzie można rzeczywiście zaszaleć, bo do dyspozycji są nie tylko towary wielu znanych firm takich jak italian (www.jagna.pl/italian-fashion-m-111.html) fashion, lecz również ogromny wybór erotycznej bielizny w sex shopach –

Można więc kupić gorące, podkreślające kobiecość i zmysłowość staniki, gorsety oraz stringi, lecz także znacznie odważniejsze komplety, łącznie z różnymi przebraniami dla par które lubią takie zabawy.

Można również pójść jeszcze krok w przód i spróbować zabawy z jakimiś akcesoriami, takimi jak pejcze, kajdanki czy obroże, one też mogą dodać dobrej zabawy w związku, z tym że tu trzeba trochę uważać. Zawsze takie zabawy muszą akceptować oboje partnerzy, jeżeli jedno z nich nie będzie miało chęci lub się krępowało, to nie można ani trochę wywierać nacisków.