ksiegi-gosci.info

Każda chce się prezentować jak najmodniej

Każda chce się prezentować jak najmodniej

Każda chce się prezentować jak najmodniej

Nie lubimy się odróżniać z tłumu, przez to co roku uważnie przeglądamy, co jest trendy latem, wiosną, zimą lub jesienią. Chcemy, aby inni nas chwalili, żeby spoglądali na nas i powiedzieli, że wspaniale rozumiemy się na modzie, że zaznaczymy w co się powinniśmy stroić. A powinniśmy pamiętać, że w związku z modą powinniśmy być bardzo uważni, gdyż zmienia się ona właściwie z sezonu na sezon oraz chwila nieuwagi może powodować, iż nasze ubrania w ogóle nie będą modne.

Moda damska

Autor: Lookatme BR
Źródło: http://www.flickr.com
Wcześniej jesteśmy informowani co jest modneJeśli zastanawiamy się, jak mają prezentować się trendy wiosna 2014 to bez wątpienia musimy sobie powiedzieć, iż będą królowały pastelowe kolory, cukierkowy róż, lub brudny żółty jak najmocniej będą tu na miejscu i co ważne mają one wybijać się nie tylko w naszej garderobie, lecz również i powinny być obecne w naszych dodatkach takich jak na przykład lakiery do paznokci. Moda lato 2014 tymczasem nie tylko oferuje nam neonowe barwy, ale również ogłasza się, iż będą królowały lambadówki, a więc zwiewne i dziewczęce spódniczki, więc jeżeli zauważyłyśmy niedawno jakąś w szafie naszej mamy, to bez wątpienia jest to najlepszy moment, aby ją stamtąd zabrać oraz odświeżyć, bo na wakacyjne miesiące będzie jak znalazł. Więcej o tegorocznych trendach można przeczytać tutaj .

sukienki

Autor: Cajsa Lilliehook
Źródło: http://www.flickr.com

Możemy tutaj trochę poszalećProjektanci mody zaznaczają pewne kierunki, informują co będzie trendy, w jakie ubrania trzeba zainwestować. Na szczęście moda damska jest niesamowicie elastyczna, a co się z tym wiąże, mamy szanse być przekonani, iż kiedy trochę zaszalejemy to nic niedobrego się nie wydarzy. Ponieważ przecież nie każda musi odpowiednio się czuć w pastelowych barwach, lecz jeśli wspaniale prezentujemy się w lambadówie, to przecież nikt nam nie zakaże jej nosić w kolejnym kolorze. Taka moda to dla pań istne pole do popisu, gdzie poprzez ubranie idealnie możemy pokazać swoje potrzeby, własny charakter oraz pokazać, iż samodzielnie także umiemy zaproponować interesujące stylizacje, takie jak na przykład tutaj – .

Najważniejsze to się odpowiednio czućNajistotniejsze w zabawie modą jest to, by odpowiednio się czuć w tym co założymy, abyśmy zaznaczyły, że nam to pasuje oraz że nie będziemy się w konkretnym ubraniu męczyć przez cały dzień, wyzywając że pozwoliłyśmy się namówić na takie połączenie. Moda jest po to, żeby z nią kombinować.

Źródło: 36i6PR