ksiegi-gosci.info

Kiedy warto korzystać z porady konsultanta ślubnego?

Kiedy warto korzystać z porady konsultanta ślubnego?

Kiedy warto korzystać z porady konsultanta ślubnego?

Ktokolwiek szykował się do ślubu i przyjęcia weselnego wie jak wielkie jest to działanie. Jak dużo czasu i zachodu nastręcza. Wiedzą o tym narzeczeni, wiedzą o tym i rodziciele przyszłych małżonków. Już na wiele miesięcy wcześniej powinno się wyselekcjonować i zarezerwować salę, kapelę, zaprojektować i powysyłać zaproszenia. No i o własnych strojach trzeba pomyśleć. Nie zapomnieć o obrączkach, kompetentnym fotografie, torcie i tysiącu innych mniej istotnych szczególików rodzaju kwiaty, kolor serwetek, wystrój sali, menu… kręćka można dostać! Tym bardziej gdy się zamieszkuje w mieście, na przykład w pięknym mieście Wrocław, gdzie zespołów weselnych jest bodaj z 1000! I nawet krasnoludki nam nie pomogą choć w tym mieście jest ich bez liku.

Znajdziemy za to tak zwanych konsultantów ślubnych. Co to jest? A więc jeśli zdecydujemy się na najęcie tegoż człowieka, to na jego karby możemy zrzucić większość z tych wszystkich obowiązków o których mówiliśmy powyżej. Jakie są pozytywy tegoż rozwiązania? Z pewnością zaoszczędzimy niemało czasu i nerwów gdy naszymi sprawami związanymi ze ślubem i przyjęciem weselnym zajmie się dobry konsultant ślubny, który sprawdzi zespoły weselne z Wrocławia.

Z setek zespołów na wesele wyłowi tylko te godne zaufania, bowiem posiada on wiedzę i doświadczenie których my nie mamy. Organizował zwykle już mnóstwo wesel i ślubów, słyszał do licha i trochę kapel niejednego kazania w trakcie zaślubin wysłuchał i z niejednego stołu jadł. Dlatego dużo mniejsze jest ryzyko że coś w podczas ślubu czy przyjęcia wydarzy się nie tak jak byśmy chcieli. Ponadto nasz konsultant bierze na siebie odpowiedzialność za wszelkie kłopotliwe niespodzianki typu zimny rosół, niekompetentny zespół, spóźniony fotograf i wszystko co zapiszemy w umowie pisemnej z naszym konsultantem.

Koniecznie trzeba zawrzeć taką umowę na piśmie, wypiszmy dokładnie czym ma się zająć nasz konsultant, tak aby nie było żadnych nieścisłości. Wówczas już ze spokojem można się zabrać za mierzenie ślubnej sukienki czy ślubnego garnituru. Co istotne przed wielkim dniem możemy porządnie wypocząć tak aby w tak ważnym dniu wyglądać cudownie i olśniewająco. Możemy radować się sobą nawzajem i fetować razem z bliskimi. Nad pozostałymi sprawami czuwać będzie kompetentna osoba, więc możemy czuć się spokojni.