ksiegi-gosci.info

Dziewczyna na zakupach, czyli jak rozsądnie wydawać pieniądze

Dziewczyna na zakupach, czyli jak rozsądnie wydawać pieniądze

Dziewczyna na zakupach, czyli jak rozsądnie wydawać pieniądze

Powszechnie sądzi się, że kobieta w czasie zakupów nie ma żadnych zahamowań i potrafi przeznaczyć ostatnie fundusze na kolejny element garderoby. Naturalnie, jest to dość duża przesada, gdyż nie każda z pań jest ich wielką fanką, niemniej jednak dużo z nich ma trudności z kompletowaniem odpowiednich zestawów, a tym samym także z wyborem stosownych ubrań do okazji. Jak w takim przypadku robić zakupy, aby być pewnym, że nabywane ubrania będą faktycznie noszone? Jak rozsądnie wydawać fundusze oraz kompletować własną garderobę?

moda kobieca

Autor: Wen Chen
Źródło: http://www.flickr.com
Co najważniejsze, warto jest przejrzeć posiadane ubrania oraz wyrzucić albo oddać te, w których się nie chodzi. Zasada jest prosta – jeżeli czegoś nie założyło się przez ostatni rok, nie założy się tego nigdy więcej, toteż można się bez żalu tego pozbyć. To samo odnosi się do ubrań za małych, za dużych czy zniszczonych. Po takiej selekcji, będzie się wiedziało, czego w garderobie brakuje.Należy wyznawać zasadę, że nie liczy się ilość, ale jakość, jak . Przez wzgląd na to, bez wątpienia lepiej jest posiadać w szafie wyłącznie kilka sztuk odzieży, ale za to klasycznej, doskonale dopasowanej, wyprodukowanej z najlepszych materiałów, niż całe hałdy ubrań, które po pierwszym praniu są już zniszczone. W dodatku, trzeba inwestować w markowe sukienki o klasycznym kroju i barwie, jak na przykład osławiona „mała czarna” opracowana przez ikonę świata mody – Coco Chanel.

garderoba

Autor: Franklin Heijnen
Źródło: http://www.flickr.com

Mając je we własnej szafie ma się gwarancję, że żadne wyjście, na przykład na przyjęcie bądź do teatru, nie będzie zaskakujące na tyle, żeby natychmiast iść do sklepu oraz nabywać sukienki na tę okazję (Lublin). Sklepy markowe gwarantują świetne wykonanie oraz materiały znakomitej jakości, wobec tego nawet jeżeli sukienka jest droga, będzie służyła latami. Dość cenione są także ubrania marki Sandwich (przykłady do artykułu), charakteryzujące się dużym zainteresowaniem wśród kobiet. Jakość idąca w parze z ciekawym oraz modnym designem to gwarancja sukcesu.

Artykuły tej marki można w Polsce kupić na przykład w sklepach internetowych. Przed wyjściem na zakupy należy wykonać listę elementów, które są konieczne. Nie należy przy tym kupować ubrań z myślą o schudnięciu – nigdy nie wiadomo czy wtedy będą pasowały. Tworzywo zawsze musi być doskonałej jakości, a kolorystyka powinna być przystosowana do posiadanego typu urody.