ksiegi-gosci.info

Krótka historia o kupowaniu sandałów dla mężczyzny.

Krótka historia o kupowaniu sandałów dla mężczyzny.

Krótka historia o kupowaniu sandałów dla mężczyzny.

Mówi się, że kobiety ubóstwiają spędzać czas na zakupach. To fakt. Twierdzi się niewątpliwie, że dziewczyny kochają wybierać buty – niejedna z nich na pewno. Mówi się poza tym, że dziewczyny niezwykle wybrzydzają.

guess szpilki

Źródło: http://www.eobuwie.com.pl/

I to już nie jest tak całkiem prawdą – kobiety może i są wybredne, jednak dużo bardziej wybredni są faceci. Szanowni Czytelnicy, poznajmy opowiadanie o tytule „sandały męskie” –>sandały dla Panów ecco.

Żeby przekonać naszego faceta do wyjścia do sklepu, konieczna jest wielka ilość zrozumienia i ogromne pokłady dobrego humoru. Zwyczajny mężczyzna buty wymieniałby tylko wtedy, gdy poprzednie się całkiem rozlecą. Bo to, że są podziurawione, pękają w połowie, albo, iż wyglądają jakby ktoś okrążył w nich trzy razy świat – nie znaczy, iż nie można ich nosić. Ale załóżmy, że nam się udało. Świat nie stanął w płomieniach, nie nastąpił jego koniec, a czasoprzestrzeń istnieje w niezachwianej formie, a my wykupiłyśmy z apteki wszystkie środki na ukojenie nerwów.

guess buty

Źródło: http://answear.com/

Mając na myśli wygodę naszego mężczyzny i jego uwielbienie do rozczłapanych starych sandałów, podajemy mu do przymiarki sandały ecco, które ogólnie cenione są za swoją miękkość. Nasz ukochany wybrzydza, że są za bardzo miękkie. Zduszamy przekleństwo i podajemy dużo bardziej eleganckie buty gino rossi. On nie odzywając się spogląda na naszą twarz, po czym odmawia założenia czegoś w odcieniach brązu, bo jego stare sandały nie były brązowe. Rozglądamy się ze łzami w oczach po sali. Jak na złość czarne buty są w tym roku całkowicie niemodne. Pytamy pracownika sklepu o kolekcję sprzed sezonu.

Okazuje się, że należy iść do innego sklepu. Facet odmawia. W tej sytuacji wybiera brązowe. Wymownie ustawiamy go przed regałem z napisem „guess buty”, chcąc aby zgadł jak bardzo pragniemy stąd wyjść. Niczym dzieciakowi, pozwalamy mu samodzielnie wybrać. Niech pomyśli, że jest samcem alfa. Czy się uda? Tego nie zauważamy, nasze myśli odwróciły śliczne beżowe szpilki… A może błękitne?

Zobacz też: buty męskie guess