ksiegi-gosci.info

Którym pojazdem pojechać na własny ślub?

Którym pojazdem pojechać na własny ślub?

Którym pojazdem pojechać na własny ślub?

Ślub jest nadzwyczaj istotnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Dlatego poprzedzają go staranne przygotowania, do których zalicza się m.in. wynajęcie pojazdu zabierającego parę młodą do kościoła. Jakie auto będzie idealne? Na co zwracać uwagę, by nie zrobić błędu i być zadowolonym z podjętej decyzji?

samochód na ślub

Autor: http://www.sxc.hu/
Źródło: http://www.sxc.hu/
Współcześnie pary mają wyjątkowo duże pole wyboru. Mogą zdecydować się na doskonały, zabytkowy samochód, motor, nowoczesne porsche lub ekskluzywne limuzyny do wynajęcia, dzięki którym będą niczym para książęca wybierająca się na swój bajkowy ślub. Takie samochody cieszą się popularnością, ponieważ zachwycają gości i są rzeczywiście luksusowym pojazdem ślubnym (czytaj dalej).

Zanim jednak podejmiemy końcową decyzję, trzeba rozważyć kilka kwestii. Jedną z najistotniejszych jest charakter naszej uroczystości. Jeżeli chcemy mieć wesele w wiejskim lub góralskim klimacie, limuzyna nie będzie celnym wyborem, lecz dosyć zabawnym połączeniem, które bez wątpienia zostanie poddane krytyce. Lepiej nadaje się na wytworne uroczystości, gdzie przyjęcie weselne odbywa się w ekskluzywnie zaaranżowanych salach. Trzymanie się stylu ślubu to nadrzędna zasada. Wybierając konkretny pojazd należy jeszcze przemyśleć, kto zostanie kierowcą.

samochód

Autor: CONCAVO WHEELS
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli decydujemy się na wynajem w profesjonalnej firmie, przeważnie kierowca jest już w tzw. „pakiecie”. W innym razie dobrze jest porozumieć się z z kimś zaufanym, co do kogo mamy pewność, że nie zawiedzie naszych oczekiwań i bezpiecznie zawiezie we wcześniej wyznaczone miejsca – przecież to nasz wspaniały dzień i chcemy, aby wszystko poszło idealnie – Manifold!

Niezależnie od tego czy zdecydujemy się ekskluzywne limuzyny do wynajęcia, czy urokliwą dorożkę, nie powinniśmy zapomnieć o ich należytym przystrojeniu. Baloniki i puszki przymocowane do zderzaka dawno wyszły z mody. O wiele korzystniejszym wyjściem są minimalistyczne ozdoby, które nie odwrócą uwagi od pary młodej. Dobrze także mieć na względzie suknię panny młodej, aby nagle nie okazało się, że ma ona problemy z wejściem do auta. Takie sytuacje nie są mile widziane, albowiem narzeczeni i tak wystarczająco denerwują się samym wydarzeniem. A przecież to jedna z najpiękniejszych chwil, którą chcemy z uśmiechem na ustach oraz łzami wzruszenia w oczach wspominać do końca życia!