ksiegi-gosci.info

Lato to idealna pora roku, by pokazać się w nowych ubraniach

Lato to idealna pora roku, by pokazać się w nowych ubraniach

Lato to idealna pora roku, by pokazać się w nowych ubraniach

Lato to najlepsza pora roku, by zaprezentować w modnych rzeczach. Wiele kobiet boi się eksperymentować z żywymi kolorami, zupełnie niepotrzebnie, gdyż barwne ubrania perfekcyjnie sprawdzają się latem. Można w tym sposobem ożywić nieco swoją letnią szafę i pokusić się o odrobinę fantazji. Jeśli nie mamy pomysłu na to, jak chciałybyśmy wyglądać i co zakupić na letnich wyprzedażach należy wcześniej zasięgnąć porady stylistki. Naturalnie nie każdego stać na taką usługę, wówczas nierzadko wiele dobrych porad znajdziemy na blogach modowych.

sukienka

Autor: micadew
Źródło: http://www.flickr.com
Latem przede wszystkim warto na sukienki (sukienki na stronie które są komfortowe i uniwersalne. Co ciekawe, obecnie nie zawsze w centrach handlowych znajdziemy to, czego oczekujemy, dlatego niekiedy należy zajrzeć do dobrych lumpeksów, gdzie można kupić oryginalne ubrania po niższych cenach. Ciekawe egzemplarze możemy też dostać w sklepach internetowych, których oferta jest nieco bogatsza, niż w dużych sieciach handlowych. Oczywiście, jeśli umiemy, możemy też samodzielnie uszyć sukienkę lub zamówić wybrany model u krawca. Wtedy mamy wpływ na wybór materiału oraz kroju. Sukienka uszyta na miarę na pewno będzie idealnie dopasowana do naszej figury, a tym samym będziemy korzystniej w niej wyglądać. Dobrze dobrana sukienka potrafi doskonale wymodelować sylwetkę. Nie zapominajmy, że dobrze dobrany fason zamaskuje to, co wolimy ukryć i zaakcentuje nasze atuty.

W tym sezonie popularne są romantyczne kroje w jasnych kolorach.

sukienka

Autor: Nife
Źródło: Nife

Doskonale sprawdzą się więc takie materiały jak zwiewny tiul czy jedwab, a także jednolite dzianiny. Jeśli chcesz podążać za trendami, z kolorów wybierz najmodniejsze pastelowe róże i błękity. Warto dobrać pasujący odcień do swojego typu urody.

Nie zapominajmy również o popularnych tego lata wzorach. Uniwersalne drobne kwiaty, a także dziewczęce groszki i orientalne wzory Etno, to w tym roku najgorętsze trendy. Naturalnie jeśli mamy zupełnie inny sposób ubierania się wcale niemusimy go zdradzać. Niekiedy ukochana szmaragdowa sukienka, w której prezentujemy się zjawiskowo może być najlepszym wyborem. Nie zapominajmy wtedy o aktualnym dodatku, przykładowo wygodnych butach lub interesującej torebce w modnym kolorze.