ksiegi-gosci.info

Mały drobiazg jako metoda na poprawne układy z partnerem

Mały drobiazg jako metoda na poprawne układy z partnerem

Mały drobiazg jako metoda na poprawne układy z partnerem

Dojrzały facet musi znać się na winie oraz na biżuterii. W ten sposób mawiał mój dziadek. Oczywiście była to uwaga humorystyczna, jednak coś w tym jest, tak czy inaczej jest to zadanie dla kawalera. Na czym zaś musi się znać małżonek gdy zależy mu żeby jego związek był szczęśliwym? Rzecz jasna powinien znać dobrze swoją współmałżonkę. Proces to przyznajmy od razu nie łatwy, ale cóż to dla mężczyzny, wystarczy jota wytrwałości, uwagi i gotowe.

Kobieta w bieliźnie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Tak naprawdę cały ów proces można sprowadzić do jednego prostego stwierdzenia, i to niezależnie od płci: „człowiek lubi kiedy się go ceni”. Banalne, nawet bardzo. Jednak jak wiemy – w diabeł tkwi w szczegółach – dla jednych docenieniem będzie uśmiech oraz kawusia zrobiona rano po śniadaniu, inni by poczuć się docenionym muszą otrzymać kosztowny podarek. Najistotniejsze w sprawianiu przyjemności drogiemu człowiekowi będzie takt. Raczej nie wskazane jest nabyć dla żony z okazji rocznicy przyrzeczenia kombinerek – bardziej stosownym choć intymnym upominkiem może być jakaś szykowna bielizna – nie zawsze, erotyczna, po prostu komplet o jakim wiemy iż w odmiennych warunkach nasza połowica by sobie go nie kupiła.

W jaki sposób to jednak zrobić tak żeby nasza małżonka się nie domyśliła? Oczywiście w tej sprawie pomóc może nam net, wystarczy bowiem (podczas gdy nasza partnerka wybierze się do fryzjera, włączyć komputer po czym wbić w wyszukiwarkę zwrot: bielizna sklep internetowy. Wyszukamy na pewno stosowny dla naszych potrzeb market. Zrazu asortyment może nas trochę zdeprymować, bowiem wstępujemy w nieznany nam świat, gdzie rządzą pończochy samonośne lub bardotki – nic to jednak, w końcu jednakże trafimy na to co będzie dla naszej partnerki najbardziej odpowiednie – samonośne pończochy. Możemy mieć jakiś problem z dopasowaniem prawidłowego rozmiaru. Jest i na to sposób – starczy w dyskretny sposób odpisać z posiadanych już przedmiotów odpowiednie symbole i już.

kobieta w bieliźnie

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz starczy jedynie ukończyć transakcję po czym poczekać na kuriera lub doręczyciela.Jeśliby jednakże zdarzyła nam się wpadka z niewłaściwym rozmiarem lub odcieniem, można towar w przeciągu 14 dni odesłać do sprzedawcy a on odda nam pieniądze względnie zamieni towar na inny.