ksiegi-gosci.info

Droga karma dla psa, czyli zdrowie czworonogów jest w cenie

Droga karma dla psa, czyli zdrowie czworonogów jest w cenie

Droga karma dla psa, czyli zdrowie czworonogów jest w cenie

Dostarczenie zdrowego, pełnowartościowego jedzenia dla psów to wyzwanie dla każdego właściciela czworonoga. Tak jak w sklepach z jedzeniem dla ludzi, tak i jedzenie dla psów podzielimy na poziom niewymagający i z wyższej półki. Myśl przy pierwszym to „żeby pies czymś się objadł”, a drugiego „stawiam na karmę, sprawdzam każdy składnik i jego zawartość”.

karma dla psów

Autor: Map of the Urban Linguistic Landscape
Źródło: http://www.flickr.com

Karmienie jest istotną czynnością życiową każdej istoty. W zależności od bardzo szeroko rozumianej jakości (firma, data produkcji, forma opakowania) i zawartości wewnątrz dostarczamy zwierzętom podobnych, ale zupełnie innych dań. Może i przyjmują tę samą postać karmy, jej wartości składnikowe przedstawiają się zdecydowanie inaczej. Rzecz jasna, za produkty „wyższego sortu”, z zawartością witamin, starannie wyselekcjonowanego mięsa z cielęciny itp. zapłacimy kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt złotych na opakowaniu. Słabsze zastępniki najczęściej zawierają komponenty wzmacniające, dodatki, które nie równają się tym starannie selekcjonowanym karmom z wyższej półki. Zobacz: Purina One.

Jeśli należymy do grupy tych właścicieli, którzy kupują tylko i wyłącznie pełnowartościowe karmy i substytuty diety rozważymy najprawdopodobniej zakup karmy purina one dla psów. O tym, czy kupowana przez nas karma nie jest wysokiej jakości tylko na pudełku przekonujemy się po otworzeniu. W jednej chwili weryfikujemy rzeczywistą ilość mięsa, warzyw, tłuszczu i innych ekstraktów względem rozpisanej z tyłu etykiety. Takie wrażenie będzie nam towarzyszyć gdy naszym zakupem dla psa będzie karma dolina Noteci. To kolejna z porządnych karm, której zawartość zdecydowanie nie jest jednolitą masą, w której po otworzeniu wyliczymy wszystkie widoczne gołym okiem składniki odżywcze. To z nich nasze psy uzyskują największe korzyści życiowe. Zalecamy lekturę: click here.

Karma dla kotów

Źródło: www.sxc.hu

Lepiej się ruszają, mają lepszą przemianę materii itd. Mając rozeznanie w markach i gabarytach karm dla psów wiemy doskonale, o jakie firmy i produkty dopytywać. Jeśli właśnie zaczynamy swoją przygodę z psem (czyli też jego żywieniem) obowiązkowo zaglądajmy do ofert sklepów sieciowych sprzedających jedzenie sklep.acana.com.pl/7–jedzenie-suche zwierząt. Przeczytamy tu przepisy na domowej roboty karmę, także jak często podawać jedzenie zwierzętom. To wszystko składa się na zdrowe funkcjonowanie nie tylko psa.