ksiegi-gosci.info

Komputerowe strzelanki

Komputerowe strzelanki

Komputerowe strzelanki

Nasz sklep ma wieloletnie doświadczenie. Jest w stanie skutecznie sprostać oczekiwaniom oraz wymogom nawet najbardziej wybrednych klientów. Naszym celem jest szczęście każdego gracza. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony WWW. Na naszej stronie www znajdziesz bardzo różnorodne ofertę gier.

dzieci grają na konsoli xbox

Autor: The Bakken Museum
Źródło: http://www.flickr.com

Gry strzelanki klasyfikuje się do gier akcji. Koncentrują się przede wszystkim na walce przy pomocy różnego rodzaju broni dystansowej. Gracz ma możliwość śledzić akcję zarówno z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby. Jego zadaniem jest wyeliminowanie wrogów i dotarcie do zamierzonego celu.

W naszej bogatej ofercie zakupisz kultowe gry strzelanki. Przykładem takiej gry może być m.in Far Cry, która zawiera składniki RPB. Wyróżnia się tym, że jest to pierwszoosobowa strzelanka. Ogromną zaletą jest suwerenność postępowania. Mamy możliwość niezawisłego wyboru właściwej taktyki.

konsola ouiya

Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

W naszym sklepie odnajdziesz nadto topowe horrory na komputer. Przykładem takiej gry może być pierwszoosobowy survival horror- Outlast. Gra zaradniekonsoliduje składniki przygodówki i gry akcji. Wcielamy się w młodego dziennikarza, który musi uciec z ośrodka badawczego, opanowanego przez psychopatów. Gra polega w głównej mierze na wystrzeganiu się bezpośrednich potyczek z napastnikami.

Fabuła przedstawiony jest z perspektywy pierwszej osoby. Nie można tutaj zabłądzić ponieważ fabuła jest liniowa. Gra jest interesująca.