ksiegi-gosci.info

Najsilniejsza marka europejskiego streetwearu – Mass Dnm

Najsilniejsza marka europejskiego streetwearu – Mass Dnm

Najsilniejsza marka europejskiego streetwearu – Mass Dnm

Skejci. Subkultura młodzieżowa, coraz bardziej popularna wśród młodzieży. Ludzie pozytywnie nastawieni do otoczenia, dla których podstawą sprawą jest świetna zabawa i perfekcyjne wykonanie coraz bardziej wyszukanych i trudniejszych sztuczek.

skejt

Autor: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com

Nie tylko na desce, również na rowerze, rolkach czy snowboardzie. Spotykają się na placach, lub specjalnie dla nich powstałych skateparkach, gdzie są w stanie przebywać całe dnie. Nie są agresywni, ale bywa, że ich ekstremalne zabawy nie są serdecznie przyjmowane przez społeczeństwo. Dlatego też niejednokrotnie są wyrzucani z terenów na których się doszkalają. Jak wygląda skejt? Podobnie jak reszta innych młodych ludzi, a zamysłem ich wizerunku jest przekazanie pewnej idei – pozytywnego nastawienia do życia. Jeszcze niedawno podstawą były szerokie spodnie, opuszczone w kroku. Teraz, niekoniecznie, bo wąskie rurki, które zawładnęły światem mody przedostały się także na teren skateparku.

hip hop

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli poszukujemy ubrań w stylu hip-hopowym powinniśmy zwrócić uwagę na polską firmę Mass Denim. Jej kolekcje utrzymane są w miejskim i hip-hopowym stylu. Produkty Mass to światowe trendy i najwyższa jakość materiałów. W krótkim czasie Mass to wiodąca marka na polskim rynku. Koszulki Mass to najbardziej rozpoznawalny produkt firmy (zobacz na stronie). Ich ciekawe wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością dzianin powodują, że T-shirt jest nie tylko częścią garderoby, ale idealnie wyraża nasz styl. Od początku istnienia firma współpracowała z wieloma artystami w kraju, jak i na świecie. W związku z tym Mass Dnm bezustannie zdobywa nowych klientów.Jedyne o co można mieć pretensje do tej subkultury to ich „wielkie zamiłowanie” do sztuki. A sztuką tą jest graffiti. o ile by tylko powstało więcej miejsc, w których grafficiarze mieliby możliwość pokazania swoich dzieł, świat byłby o wiele ciekawszy. Na szczęście istnieją także wyznaczone miejsca, w których możemy znaleźć prawdziwe arcydzieła. Warto więc przyjrzeć się tej subkulturze, aby zobaczyć, że koncentruje ona w swoich kręgach ludzi dobrych, życzliwych i spełniających swe pasje. Nie kierujmy się stereotypami, pozwólmy młodym ludziom wyrażać siebie, choćby na koszulce.