ksiegi-gosci.info

O torebkach śpiewają także piosenki – czy torba to kopalnia skarbów, czy największy nieład na świecie?

O torebkach śpiewają także piosenki – czy torba to kopalnia skarbów, czy największy nieład na świecie?

O torebkach śpiewają także piosenki – czy torba to kopalnia skarbów, czy największy nieład na świecie?

Babska torebka od dawna wywołuje żywe zainteresowanie. W związku z tym, frasunek tego niezwykle uniwersalnego gadżetu, bez którego ani jedna dziewczyna nie umie się obejść, budzi liczne dyskusje na ten temat, zazwyczaj wśród panów. Uroczystości, na które powinno się nosić konkretne torebki, jest mnóstwo.

Czarna torebka

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze więcej strojów, do których muszą być dopasowane. Trzeba odszukać zatem najlepsze rozwiązanie. Ogólnie trzeba wziąć pod uwagę, że należy zaopatrzyć garderobę w trzy rodzaje toreb – na szczególne okazje, klasyczną i nieformalną. Przymierzając się do uroczystego przyjęcia, większość uwagi poświęca się właściwej szacie i obuwiu.

Na drugim, choć nie mniej istotnym planie, są gadżety. A do nich należy torebka. Torebka wizytowa, to elegancka kopertówka albo niewielka wieczorowa torebeczka . Nie należy do tych pojemnych, a mimo to mogą zmieścić się w niej najniezbędniejsze przedmioty: pomadka, puder, telefon. W trakcie odświętnego wyjścia, torebka powinna być dobrana bardzo skrupulatnie.

torebka

Źródło: flickr.com

Torebki klasyczne będą najlepszym wyborem do pracy. Użyteczne, konkretnej wielkości, a równocześnie eleganckie i bez zbędnych dodatków. Ich pozytywną stroną jest to, że będą pasowały do wielu konfiguracji.

Torby listonoszki skórzane, to wzory, które pomieszczą mnóstwo babskich drobiazgów, a dostateczna wielkość sprawi, że zmieści się w nich również czasopismo. Wtedy, gdy okoliczność nie obliguje, portfele kobiece nie muszą być kunsztowne i skórzane. Do konduktorki można włożyć portmonetki, które mają dużo kieszonek, w sytuacji gdy dodatkowo trzeba zmieścić w nich większą ilość kart i innych drobnostek. Powinno się zainwestować w torebkę do pracy – klasę poznaje się po drobiazgach. Największy wybór jest w kategorii torebek nieformalnych. Do nich należą między innymi torby na trening, na zakupy, na plażę i do podróży.