ksiegi-gosci.info

Orsay jako lider damskiej konfekcji

Orsay jako lider damskiej konfekcji

Orsay jako lider damskiej konfekcji

Orsay to sieć sklepów z damską odzieżą, które zdobyły rodzimy rynek już dawno. Firma oferuje stroje szykowne, lecz zarazem komfortowe i co ważne w dostępnych dla wszystkich cenach. Niedawno do 620 butików w całej Polsce, jakie posiada ta firma weszła kolekcja na zimę. Dużą popularnością cieszą się najbardziej kurtki Orsay zarówno te standardowe jak i bardziej ekstrawaganckie. Wiadome jest, iż wszystkie są ciepłe i odpowiednie na zimowe temperatury.

Porządki w szafie

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wszystkie kobiety chcące ubierać się właściwie z nowymi trendami z niecierpliwością oczekują już nowych ubrań. Po nowym roku na pewno zachwyci nas Orsay kolekcja 2103, która sprawi, że każda poczuje się kobieco oraz nowocześnie. Ta firma (https://www.pitax.pl/) z 37- letnią już tradycją zaprezentuje na pewno odważne sukienki Orsay, które jak zwykle będą zwiewne, ale też stylowe oraz wyjątkowe. Dla pań, które sukienek nie zakładają a preferują wygodniejszy styl bycia proponowane są spodnie damskie Orsay. Te zwykle są dobrze dopasowane.

Moda jaką proponuje Orsay stworzona jest głównie dla kobiet atrakcyjnych, chcących wyrażać siebie przez ubiór. W butikach oczekuje na nie fachowa obsługa i ładnie wyeksponowane stroje.

Spodobał Ci się ów wpis? Zatem na pewno masz chęć poczytać więcej. Jeśli tak, to wejdź w podany link i idź do źródła (http://twojapesa.pl/oferta/dla-osob-prywatnych/metamorfozy/). Miłej lektury!

Orsay nierzadko gości na łamach różnych publikacji, prezentuje również nowe kolekcje na pokazach mody. Ich klasyczne wzornictwo ale też kroje wygrały szacunek nie tylko polek, lecz pań w całej Europie. Warto wspomnieć, iż pierwsze salony pojawiły się w Niemczech. Kolejne prędko powstały w Austrii, Czechach oraz na Węgrzech. Potem systematycznie firma zdobywała cały europejski rynek, aby zostać jednym z przodowników damskich ubrań.

pokaz mody

Autor: Kampus STDI
Źródło: http://www.flickr.com

Aktualnie Orsay kolekcja 2013 jest spośród tych najbardziej wyczekiwanych. Kolekcje zawsze czymś zaskakują, ale trzymają się jednej konwencji. Sukienki Orsay nadal są szykowne, a jednocześnie dziewczęce. Tak jest także z pozostałymi częściami garderoby, które oferuje ta sieć sklepów. W zeszłej kolekcji dominowały pastele, a ubrania miały podkreślać kobiece walory. Ciekawe, co Orsay przedstawi nam teraz. To zobaczymy już z początkiem przyszłego roku, wtedy będzie już w butikach.