ksiegi-gosci.info

Oryginalne koszulki z nadrukiem

Oryginalne koszulki z nadrukiem

Oryginalne koszulki z nadrukiem

Wielu ludzi lubi patrzeć na innych pod kątem tego jak się ubierają. Dlatego też ubiór pełni nie lada funkcję w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez kozery znane powiedzenie „pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś” jest używane przez wielu stylistów oraz ludzi ze świata mody. Opierając się na pierwszym wrażeniu, można zwykle określić czy dana osoba przykłada wagę do wyglądu i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej stan majątkowy.Przy pomocy ubioru ludzie komunikują się ze światem wyrażając własną niezależność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, manifestują swoje poglądy i zainteresowania. Koszulka z nadrukiem stały się obecnie nie tylko częścią ubrania, ale niejako billboardami. Ich niebanalne wzornictwo idące w parze z wysoką jakością tkanin i trwałością druku powodują, iż T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.

t-shirt z nadrukiem

Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

A jaka jest historia koszulek z nadrukiem? Podobno moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie pewna firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolowej. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. Wtedy pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym zniechęcić złodziei. Zgadza się – pomysł spalił na panewce, jednak podpisane śmieszne koszulki stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Nieustannie.

Barwne koszulki pozwalają także wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie podkreślić przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd wiąże się z przekazaniem pewnej idei – przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki na koszulkach właśnie im na to pozwalają.
Sklep printidea z koszulkami potrafią poprawić nam humor na resztę dnia. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na autobus w pochmurny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. I nagle zjawia się na przystanku młody człowiek, na którego koszulce zauważamy zabawny rysunek.
Prawda, że świat w ciągu jednej krótkiej chwili nie staje się piękniejszy?
Racja nikt nie powiedział, że koszulki z ”przekazem” zarezerwowane są jedynie dla młodych ludzi. Nic bardziej mylnego – dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”