ksiegi-gosci.info

Pora spać, czyli co na siebie założy, aby zapewnić sobie komfort

Pora spać, czyli co na siebie założy, aby zapewnić sobie komfort

Pora spać, czyli co na siebie założy, aby zapewnić sobie komfort

Tak naprawdę duża część pań jako ubiór do spoczynku po całym dniuubiera nocną koszulę. Ale pośród obu płci najczęściej kupowanym nocnym strojem okazuje się być piżama.

Komfortowy i

kobiety w piżamach

Autor: 紫雪灵儿
Źródło: http://www.flickr.com

pozbawiony szwów krój, którym wyróżnia się piżama sprawia, że nieprawdopodobnie sporo ludzi wybiera je jako strój do spania. Satyna, jedwab, bawełna oraz flanela – to materiały, z których szyje się piżamy często. Istotną cechą tego stroju do spania jest dwuczęściowy krój. Każda, zarówno damska, jak i męska piżama skrojona jest ze spodni i z bluzy. Panuje jednak dowolność, jeśli chodzi o długość spodni i rękawów w bluzie. Piżama z długim rękawem i długimi spodniami wspaniale sprawdza się w zimie, ta z krótkimi spodniami oraz rękawami jest wspaniała na letnie miesiące. W piżamach sypiają nie tylko kobiety i panowie, ale także dzieci.

Ekscytuje Cię omawiana sprawa? Jeśli tak, to dodatkowo zobacz link na witrynie (https://z-indii.pl/14-szale-nepalskie), która też publikuje takiego rodzaju posty. To z pewnością zwróci Twoją uwagę.

Piżama z długim rękawem dla dzieci teżwspaniale sprawdzi się w czasie zimowych nocy. Pośród mniej obcisłych strojów domowych potężną rolę będzie miał szlafrok. Współczesne szlafroki damskie zostały poprzedzone przez eleganckie, zdobione sporą ilością koronek peniuary. Szlafroki damskie szyte są dzisiaj z bardzo różnych tkanin. Te najbardziej eleganckie wykonywane są z jedwabiu. Zobacz koniecznie: jagna.pl/bielizna-nocna-szlafroki-c-67_68.html

piżama

Źródło: pixabay.com

Do w ostatnim czasie popularnych typów damskich szlafroków będą należały szlafroki kąpielowe. Mimo wszystko większość z nich jest robiona z frotte.

Materiał ten bardzo intensywnie wchłania wilgoć, do tego jest naprawdę ciepła. Pośród modeli szlafroków znajdziemy między innymi szlafroki z kapturami. Szlafroki uszyte z frotte są bardzo ciężkie, lepiej więc sprawdzają się w domach. Jeśli będziemy jechali się w podróż, lepiej szukać szlafroka uszytego z inne tkaniny. W torbie mniej miejsca zajmą szlafroki uszyte z jedwabiu, satynowe bądź wykonane z cienkiej tkaniny bawełnianej. Wśród typów szlafroków odnajdziemy modele nie tylko przeznaczone dla pań, ale też szlafroki męskie oraz szlafroki o uniwersalnym kroju, które będą mogły używać przedstawiciele obu płci. Firmy zajmujące się projektowaniem szlafroków kierują daną ofertę nie tylko do kobiet oraz mężczyzn, ale także do dzieci. Aktualnie szlafroki są nieprawdopodobnie kolorowe.