ksiegi-gosci.info

Poszukujemy właściwej kapeli na wesele

Poszukujemy właściwej kapeli na wesele

Poszukujemy właściwej kapeli na wesele

Wybór zespołu weselnego jest nadzwyczaj ważną sprawą, bo to właśnie muzyka oraz wykonujący ją zespół odpowiadają za dobrą zabawę, stwarzają atmosferę przyjęcia i znakomitą zabawę weselników. Przecież całkiem inna aura panuje w czasie podziękowań dla rodziców państwa młodych, inna w czasie oczepin, a to wszystko zwykle przeplata szaleńcza zabawa! Zatem umiejętności i wyczucie naszego zespołu weselnego muszą być ogromne.

wesele

Autor: Aga Cudak
Źródło: abcslubu.pl
Dobrze zatem przyjrzeć się temu tematowi z bliska i bez zbytniego pośpiechu. A jest w czym wybierać! W ”necie” znajdziemy dużo ogłaszających się zespołów weselnych Wybór zdeterminowany jest w dużym stopniu od klimatu i miejsca w jakim nasze weselisko się odbędzie. Inny zespół muzyczny wybierzemy – solidny zespół muzyczny, jeśli będziemy przyjmować naszych miłych gości w górskiej chacie a inną jeżeli planujemy wesele w bardziej „swojskim” stylu i preferujemy rytmy typu dico polo.

Musimy zastanowić się ile pieniędzy z naszego budżetu weselnego jesteśmy w stanie przeznaczyć na wynajęcie zespołu weselnego. Poziom cenowy jest różnorodny i determinowany doświadczeniem członków kapeli, liczbą występujących w nim osób, no i rzecz jasna jakością proponowanych usług – kapela weselna. Z całą pewnością zapoznać się warto z portfolio interesującego nas kapeli (fragmentami nagrań z wcześniejszych przyjęć), co jest niezwykle przydatne w ocenie nie tylko

wesele

Autor: Sebastian Ścigalski
Źródło: abcslubu.pl

artystycznych talentów członków danego zespołu ale również umiejętności organizacyjnych. Jeśli członek czy członkowie zespołu będą mieli za zadanie pełnić funkcję Wodzireja, przeglądając portfolio zwróćmy uwagę, czy mają oni łatwy kontakt z uczestnikami imprezy, czy umiejętnie przeprowadzają gry i zabawy czy oczepiny (jeżeli je mamy w planach).

Następnie spotkajmy się z osobami z zespołu aby porozmawiać o szczegółach. Zapytajmy o takie rzeczy jak np. o to, ile i jak długich przerw osoby z kapeli oczekują, czy pijają alkohol w trakcie występu, ustalmy repertuar, oczepiny.

Ten artykuł Ci się spodobał? Zatem odszukaj serwis (https://www.somarryme.com/), który ma zbliżone informacje na przedstawiany temat – one też będą wciągające.

Bezwarunkowo spiszmy umowę, określmy jaka będzie forma płatności (gotówką czy przelewem), i nigdy nie płaćmy z góry całej umówionej kwoty!