ksiegi-gosci.info

sukienka

Ubierz się wygodnie

Ubierz się wygodnie

Kobietom zdaje się, że mogą ubierać jedynie sukienki i buty na obcasie, ale prawda jest taka, że nieliczne z nas są w stanie codziennie bez względu na pracą, jaką mają do wykonania i to, jaka jest pogoda, ubierać się w taki właśnie sposób. Obecnie na ulicach panuje luz. Wiele pań wybiera bluzy damskie, które świetnie prezentują się z jeansami i sportowym obuwiem, chociaż jeśli chodzi o buty to w tym wypadku jest pełna dowolność. Możemy nawet do takiego kompletu ubrać szpilki i już jest strój na wypad ze znajomymi na spotkanie.
Stylowe botki – które są niezastąpione na jesień i zimę

Stylowe botki – które są niezastąpione na jesień i zimę

Chyba każda przedstawicielka płci pięknej zgodzi się z opinią, że botki to podstawa każdej kolekcji butów, zwłaszcza tych na nieco zimniejsze dni. To obuwie, które jest wygodne, zapewnia odpowiednią ochronę przed niską temperaturą i wiatrem, a przede wszystkim pasuje do wielu stylizacji – tych mniej lub bardziej oficjalnych.
Z pewnością każda z nas ma niejedną parę botków w swojej szafie, ale dobrze wiemy, iż butów nigdy nie za wiele! Warto znaleźć dla siebie modne botki, które będa zgodne z trendami na ten sezon.