ksiegi-gosci.info

Uroda i zapach kobiety daje siłę i pomaga zatrzymać sympatię faceta.

Uroda i zapach kobiety daje siłę i pomaga zatrzymać sympatię faceta.

Uroda i zapach kobiety daje siłę i pomaga zatrzymać sympatię faceta.

Dama marki Dior od dawna była świadoma swoich zalet. To zmysłowa romantyczka, która lubi bieliźniane ozdoby w ubiorze powszednim, ale i praktyczne rozwiązania nawiązujące do mody męskiej. Nigdy nie zapomina o ekskluzywnych dodatkach. Docenia luksus w postaci wysokogatunkowych materiałów i praktycznych oraz prostych rozwiązań w postaci idealnego kroju. Dior to również potęga pielęgnacyjna, produkująca kosmetyki do upiększania oraz pachnidła. Pierwsze wody perfumowane wypromowane przez markę Dior, to woda perfumowana o nazwie Miss Dior. Pierwsza perfumeria tej renomowanej firmy powstała poza granicami Francji w Nowym Jorku.

uroda

Autor: Ray Bilcliff
Źródło: http://www.flickr.com
Dla kobiet lubiących doświadczać pełni zmysłowości, Dior proponuje wodę perfumowaną o nazwie Dior uzależnienie. W tej wodzie kryje się niezwykły, wschodni bukiet, z kwiatowymi nutami, nasycony unikalną zmysłowością. Dama Dior Addict jest niezwykła. Stanowi obiekt pożądania, jeśli chce, jest w stanie zniewolić serce każdego faceta. Z myślą o wyzwolonej, nie uznającej niczyjego zwierzchnictwa pani, zdecydowanej i wytwornej powstał bukiet Dior Addict Eau Sensuelle. Zobacz również:

Delikatny zapach otula zmysły promienistymi nutami szlachetnej róży, które w sercu mieszają się z intensywną wonią jaśminu. Jego unikatowym komponentem jest jamajska Królowa Nocy, rzadki i nieuchwytny kwiat, który rozkwita tylko na parę godzin i uważany jest za magiczny. Drzewno-piżmowa podstawa zapewni siłę zmysłowych wzlotów. Dior Addict Eau Sensuelle to zapach adekwatny na romantyczne randki z umiłowanym. Więcej informacji na stronie:

zapach

Źródło: http://kringle-candle.pl/
Woda toaletowa Christian Dior Addict Eau Fraiche została natchniona nowoczesną i silną kobietą, która w głębi duszy jest romantyczką. Intrygujący aromat jest w sam raz do noszenia w ciągu dnia. Od chwili rozpoczęcia działalności w 1902 roku, logo Helena Rubinstein jest wierna ideałom, której idea przeobraziła rynek produktów do upiększania ciała i na nowo określiła kanony kobiecego piękna. Na dorobek marki składa się 110 lat doświadczeń w dziedzinie pielęgnacji przeciwstarzeniowej, której zadaniem jest odzew na oczekiwania najbardziej wymagających pań. Prowadzona naukowymi i eleganckimi ambicjami Helena Rubinstein swoje życie poświęciła znalezieniu najbardziej innowacyjnych rozwiązań naukowo-badawczych w branży pielęgnacji skóry. Dzisiaj kosmetyki marki Helena Rubinstein wciąż należą do towarów wykwintnych.