ksiegi-gosci.info

Urządzenie do rejestracji obrazu w działaniu! – te same ekscesy w lepszych filmach

Urządzenie do rejestracji obrazu w działaniu! – te same ekscesy w lepszych filmach

Urządzenie do rejestracji obrazu w działaniu! – te same ekscesy w lepszych filmach

W zarejestrowaniu letnich eskapad, zimowych szaleństw na nartach czy desce snowboardowej, pomoże nam kamera Sony Action Cam, Gopro Hero 4 Silver. oczami kamery jest soczewka o niezwykle szerokim kącie postrzegania: 170°. Rejestruje piękne obrazy Full HD i fotografie nawet o zmroku.

Bezpieczeństwo utrwalanego obrazu, przed następstwami skoków i wibracji, zapewnia zaawansowany stabilizator obrazu, niezastąpiony na górskich szlakach i niespokojnych wodach, dodatkowo równoważy wibracje wytwarzane przez pojazdy silnikowe: kłady. Rejestrator obrazu jest także wyposażony w stereofoniczny mikrofon, dzięki któremu zarejestrowanie podróży, staje się jeszcze bardziej prawdziwe.

GoPro Hero 4

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Kamera Sony Action Cam jest wyposażona w kanały łączności. Zabawa tą kamerą pozwala jeszcze funkcja obrotu, która powoduje adekwatny film, z obróconej o 180° kamery, na przykład w szybowcu. Długi czas pracy, pozwala na filmowanie non stop przez 150 minut, bez włączonego Wi-Fi, dostatecznie długo, by udokumentować chociażby wypad na rowerze. Model GoPro Hero 4 Silver – to urządzenie z niebywale praktycznym, wmontowanym i dotykowym ekranem LCD. Niezwykle prosta obsługa kamery – poruszanie się po menu jest intuicyjne, nawet raczkujący studenci zamiłowania video/foto, nie powinni mieć problemu. Pomimo wykorzystanego ekranu kamera sportowa GoPro Hero 4 Silver zabezpiecza pełną wytrzymałość, na czynniki zewnętrzne, w tym na wodę do 40 metrów.

Biorąc pod uwagę atrybuty technologiczne obrazu, kamera Hero 4 Silver dedykowana jest dla zaawansowanych entuzjastów rejestracji rywalizacji sportowych i nie tylko. Typ proponuje wykonywanie fotografi konwencjonalnych oraz wmontowany tryb Time Lapse, który pozwoli zrobić serię zdjęć z interwałem pomiędzy 0,5 do 60 sekund. Wprowadza wsparcie zdjęć nocnych. GoPro Hero 4 Silver to także system video Super view z funkcją opcji szerokości kadru. Urządzenie GoPro Hero 4 Black ma zdalną obsługę kamery oraz wyposażona jest, w moduł Wi-Fi oraz Bluetooth. Kamera zapisuje większy poziom aktywny toru audio, za pomocą czego nagrania osiągają jeszcze lepszego wymiar brzmieniowy.