ksiegi-gosci.info

W jaki sposób się przyodziać ażeby wyglądać szczupło

W jaki sposób się przyodziać ażeby wyglądać szczupło

W jaki sposób się przyodziać ażeby wyglądać szczupło

Jeżeli sądzisz, że świetnym sposobem na odebranie sobie kilku kilogramów jest odzienie się na ciemno, jesteś w błędzie! Istnieje kilka tak samo prostych zasad, jakie pozwalają optycznie wyszczuplić sylwetkę.

W tzw. odchudzaniu optycznym kolor jest nadzwyczaj ważny. Barwy współgrające z typem urody to jeden z najprostszych sposobów na odwrócenie uwagi od zanadto krągłych kształtów i wizualne odebranie kilku kilogramów . Nie sprawdzi się jednak zamienianie czerni kolorami ziemi czy pozostałymi odcieniami „maskującymi”. W miejsce nijakich szarości i rozmytych beży wybierz kolory ostre. Poszukaj na przykład dwukolorowej sukienki, jaka po bokach będzie miała wstawki w innym odcieniu. Podobny trik pięknie wyszczupli talię i pozwoli wymodelować figurę nadając jej należytych proporcji.

zobacz

Autor: Inyx
Źródło: http://www.flickr.com

Istotna zasada dotycząca wyszczuplającej siły odcieni brzmi: ciemny pod spód, jaśniejszy na zewnątrz. Rezultat „wyszczuplający” da przeto atramentowa suknia i narzucony na nią jasny, np. écru kardigan, przenigdy na opak. Dla jeszcze większego rezultatu sweterek przewiąż w talii paskiem. Zakładanie zbyt obszernych odzień to jeden z kardynalnych błędów, jaki dodaje kilogramów nawet bardzo zgrabnym damom. O ile jednakże one mogą sobie na to przyzwolić, kobiety jakim zależy na schudnięciu, winny raz na zawsze wypchnąć z szafy odzienia pozbawione kroju. Mam w tej chwili na myśli nie tylko bluzki-namioty, lecz także spodnie, tuniki, płaszcze. Wielu damom, chcącym wyszczuplić np. biodra czy zamaskować nadto wystający brzuch może wydawać się, że osiągną ten cel zakładając odzienie o 2 rozmiary za wielkie – link do strony. Jednak braku wcięcia w pasie nie zamaskujesz zakrywając się obszerną tuniką. Musisz po prostu odwrócić od niej uwagę. W jaki sposób to zrobić? Dobierz dopasowaną bluzkę z materiału, który nie przylega do sylwetki. Powinna mieć żywy kolor a także długość do połowy biodra. Kup legginsy wyszczuplające.

legginsy

Autor: Inyx
Źródło: http://www.flickr.com
Zapamiętaj, że powinnaś kupować stroje dopasowane, co nie oznacza ciasne. Kupuj taliowane marynarki i płaszcze, które to za każdym razem przewiązuj rzemykiem. Zapomnij o fasonach oversize, wbrew pozorom nie odbierają kilogramów, lecz ich przydają.