ksiegi-gosci.info

Zaproszenia, wizytówki, księgi gości

Usługi diagnostyczne eksperta

Usługi diagnostyczne eksperta

Aktuariusz jest profesjonalistą z dziedziny obliczania ryzyka oraz wartości obecnej projektów finansowych, w szczególności długoterminowych albo posiadających ryzykiem. Z reguły zawód aktuariusza wiąże się z branżą ubezpieczeń, reasekuracji oraz planów emerytalnych. W naszym kraju, aby być wpisanym do rejestru aktuariuszy, trzeba mieć (oprócz pozytywnego wyniku egzaminów aktuarialnych przy Komisji Nadzoru Finansowego): wykształcenie wyższe, poświadczenie o niekaralności co do przestępstw przeciw wiarygodności dokumentów oraz obrotowi gospodarczemu (wyciąg z KRK) i poświadczony roczny staż pod kierunkiem aktuariusza.
Posiadając samochód warto zagwarantować mu właściwe schronienie

Posiadając samochód warto zagwarantować mu właściwe schronienie

jakim jest garaż, ponieważ tylko dzięki temu właściwie zabezpieczymy auto przed nieodpowiednimi warunkami pogodowymi, jakie przydarzają się szczególnie zimą
Jeżeli mamy samochód koniecznie warto zapewnić sobie również garaż, jaki przydaje się zwłaszcza zimą, kiedy spore opady śniegu i obniżone temperatury mogą wyraźnie szkodzić naszej maszynie, ponieważ narażają go na korozję i pozostałe uszkodzenia, jakich mając garaż można oczywiście uniknąć.
Które warunki należy osiągnąć, żeby skorzystać z projektu Mieszkania dla Młodych?

Które warunki należy osiągnąć, żeby skorzystać z projektu Mieszkania dla Młodych?

Projekt Mieszkania dla Młodych to na pewno zachwycająca pomoc dla młodych ludzi, jakie planują zakup pierwotnego mieszkania. W ramach tego programu młodzi ludzie zdołają korzystać z pomocy państwa i zdobyć dotację. Wysokość dotacji zależy od wielu rozmaitych czynników, między innymi od wysokości mieszkania, wielkości rodziny, posiadanych dzieci i tak dalej. A kto może skorzystać z programu Mieszkania dla Młodych i które warunki musi realizować?