ksiegi-gosci.info

Wyjątkowe drobiazgi dla każdego

Wyjątkowe drobiazgi dla każdego

Wyjątkowe drobiazgi dla każdego

Im bardziej jesteśmy oddani drugiej osobie, tym bardziej pragniemy sprawiać jej przyjemność i wyrazić nasze uczucie. Bukiet ulubionych kwiatów? Pachnąca i sympatyczna niespodzianka, jednak od czasu do czasu dobrze jest wykazać się choć szczyptą twórczego myślenia.

spadochron

Autor: U.S. Pacific Air Forces
Źródło: http://www.flickr.com
Codzienność i nuda mogą wkraść się w nasz związek niepostrzeżenie. Jak nie dopuścić do tej sytuacji, zapewnić właściwą porcje adrenaliny, a tym samym przeżyć cudowną przygodę? Lot balonem okaże się idealnym pomysłem! Pozwala spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy – i dosłownie i w przenośni. Co prawda nie znajdujemy się sami w balonie, ponieważ na pokładzie czuwa nad wyprawą godny zaufania, wyszkolony pilot, dzięki w którego obecności czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Pozostaje nam jedynie cieszyć się chwilą… Lot balonem to pomysł na prezent, który powinien zadowolić i romantyczną partnerkę i żądnego wrażeń mężczyznę.

Pomysłowa sesja zdjęciowa to przygoda dla osób poszukujących ciągłych wrażeń, zdystansowanych do siebie i skorych do małych szaleństw. Konwencja zdjęć jest zależny od indywidualnych gustów. Może ociekać zmysłowością, subtelnym romantyzmem lub w sposób szczególny pokazać nasze poczucie humoru. Kwestię scenerii należy ustalić z partnerem, albowiem nie każdy mężczyzna będzie czuł się swobodnie fotografowany wśród atłasów pościeli.Jazda na koniu (łącze)Propozycji, aby które spodobają się obojgu partnerom, jest cała masa – poczynając od sesji w studiu, na łące, kończąc na naszych prywatnych sekretach, miejscach pierwszych spotkań, pocałunków, dotyków.
prezenty

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Dla fanów wyścigów, lubiących szybką jazdę i pisk opon, idealnym prezentem będzie przejażdżka po torze gokartowym. Wrażenia gwarantowane! Nie zapominajmy, by decydując się na zabranie swojej sympatii w wybrane miejsce, w którym będzie czekać tajemnicza niespodzianka, wziąć pod uwagę czego osoba którą kochamy oczekuje, o czym marzy, na co zawsze brakowało jej odwagi. Jeżeli jest to osoba przebojowa i pełna temperamentu, niewątpliwie ucieszy ją przeżycie z dawką adrenaliny, jakim jest wyżej wspomniany lot balonem. Dla osób prowadzących bardziej spokojny tryb życia, wskazane będą niezapomniane chwile przyjemności: zabiegi spa czy romantyczna kolacja we dwoje.