ksiegi-gosci.info

Wymarzone wesele

Wymarzone wesele

Wymarzone wesele

Jeżeli trafiłeś na tę stronę, to z całą pewnością dzień Ślubu cały czas jest przed Tobą i akurat jesteś na etapie planowania oraz podejmowania związanych z nim decyzji. Fakt, wesele to długie godziny przygotowań, godziny debat i najważniejsze: wiara, iż nasze uroczystości weselne będą przez długi czas wspominane przez biesiadników. Ponieważ owa uroczystość należy do najważniejszych w życiu, musimy przeznaczyć wiele czasu na przygotowania. Zatroszczmy się więc o każdy najdrobniejszy szczegół – zaczynając od doboru samochodu do ślubu, zespołu, zaangażowania dobrego fotografa po najpiękniejszy bukiet.

wesele

Autor: Robb1e
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki zaangażowaniu fotografa będzie nam dane wrócić pamięcią do tych pięknych chwil. Powinniśmy tylko uzgodnić czy chcemy mieć pamiątkę jedynie z samego ślubu, czy też chcemy, by fotograf na wesele dotrzymywał nam towarzystwa od wczesnych przygotowań, choćby pierwszej kawy i krzątaniny, do późnych godzin nocnych na weselu. Wynajętego fotografa ślubnego należy też poinformować o przebiegu mszy (pełna czy skrócona ceremonia) oraz czy pojawią się jakieś ważne i charakterystyczne elementy, na które chcielibyśmy aby zwrócił szczególną uwagę. Jeżeli chodzi o zdjęcia w plenerze, w tym wypadku także istnieje wiele rozwiązań. Zwłaszcza zimową porą zdjęcia potrafią zachwycić bajkową scenerią.

A jak o bajkowym ślubie mowa, to tylko w oryginalnym aucie

Wesele

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

retro! Robiące wrażenie, stare samochody wspaniale prezentują się Pary Młodej. Takie samochody do ślubu mają w sobie wiele klimatu i uroku… Miłośnicy nowoczesnych samochodów, tych z epoki PRL czy bezustannie cieszących się popularnością limuzyn także przyjadą do ślubu autem w preferowanym stylu.

Zabawę do białego zagwarantuje nam jedynie sprawdzony zespół muzyczny. Poszukując orkiestry, musimy w sieci dwa słowa: zespoły wesele. Już przy pierwszym spotkaniu poprośmy o płytę, film pokazowy z poprzednich wesel oraz listę utworów jakie grają. Dopiero wówczas możemy podpisać umowę, poprosić o przygotowanie ulubionej piosenki na pierwszy taniec czy omówić przebieg oczepin weselnych.