ksiegi-gosci.info

Zakupy w internecie: najczęściej nabywamy ciuchy

Zakupy w internecie: najczęściej nabywamy ciuchy

Zakupy w internecie: najczęściej nabywamy ciuchy

Zakupy w internecie kuszą – jest o wiele taniej, a ruszać się z domu donikąd nie trzeba. Kłopot taki, iż e-sklepów jest już w naszej ojczyźnie blisko 10 000. Większość to nazwy mało nam mówiące – nabywamy, bo skusiła nas niska cena. Ale czy można sklepowi dać wiarę? Po pierwsze, sprawdź dane kontaktowe sklepu.

Czy jest podany tylko e-mail (odpowiedniej stronić od tychże sklepów), czy dane są pełne – adres, numer telefonu etc. Uczciwy zbywca nic nie ma do

kurtka zimowa

Autor: Barely Noticed Stuttgart
Źródło: http://www.flickr.com

ukrycia, a już na pewno nie informacje, które umożliwią kontakt z nim, zwłaszcza że są one wymagane regulacjami. Po drugie sprawdź, czy sklep przejrzyście określa na stronie ceny (łącznie z podatkami), czy wyraźnie prezentuje zasady i koszta dostawy, oraz czy w regulaminie podkreśla, jak i gdzie należy składać reklamacje. Na koniec, bez względu na to czy kupujesz obuwie (sneakers sklep) damskie Vagabond, spódniczki, suknie, bluzki, czy też kurtki zimowe, sprawdź, czy sklep chroni transakcje, możemy to poznać po symbolu żółtej kłódeczki (może być umieszczona na dole ekranu albo na pasku przeglądarki), oraz czy adres strony, na jakiej zatwierdzasz przelew, rozpoczyna się od https.
Na początek należałoby odpowiedzieć sobie na pytanie – w którym miejscu szukać wysokiej jakości ubrań? Wbrew pozorom nie powinno być z tym najmniejszego problemu, albowiem w internecie odnajdziemy szeroki wybór ubrań dla ludzi w każdym wieku – kliknij. Co więcej, zakupimy je bez opuszczania domu, a więc szczędząc czas i nasze siły (a często również pieniądze).
Poszukiwana walizka podróżna? Torebeczka? Tornister? Sprawdź, które sklepy lepiej omijać z daleka.

Najbezpieczniej jest oczywiście korzystać z popularnych, wielkich sklepów – wtedy możemy mieć stuprocentową pewność, iż nie padniemy ofiarą machlojki- walizki w Ceneo. Jeśli jednak potrzebujemy zakupić strój w mniej znanym sklepie, przetestujmy jego wiarygodność. Poszukajmy opinii na jego temat w popularnych serwisach, poszukajmy na jego stronie informacji o certyfikatach potwierdzających uczciwość przedsiębiorstwa. Ufajmy sklepom podającym pełne dane kontaktowe – sam telefon komórkowy nie wróży nic dobrego.
Także kobiety w ciąży bez kłopotu przyodzieją się w sklepach online. Starczy wpisać w przeglądarkę hasło: odzież ciążowa Elbląg.