ksiegi-gosci.info

Telebimy, nowoczesne rozwiązania technologiczne

Telebimy, nowoczesne rozwiązania technologiczne

Telebimy, nowoczesne rozwiązania technologiczne

Wszyscy w dzisiejszym świecie dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielką moc posiadają reklamy. Ich wpływ na wybór konsumentów jest istotny. Lecz aby reklama spełniała swe zadanie powinna być zauważalna. Dlatego właśnie powstało pojęcie reklamy wizualnej. Reklama eksponowana na zewnątrz, czy w dużych aglomeracjach czy w małych miejscowościach, ma zwrócić uwagę przechodniów, kierowców, wszystkich tych którzy znajdą się w jej pobliżu.

Telebim reklamowy

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com
W związku z tym powinna być odpowiednio duża i atrakcyjna, posiadać odpowiednie wymiary i efektowną szatę graficzną zdecydowanie oddziaływać na psychikę człowieka poprzez efekty świetlne. Przede wszystkim ważne jest, aby była zauważona i co najbardziej istotne – pozostała w pamięci odbiorców.

Przeczytaj ten tekst (https://cnc.kalisz.pl/oferta/ploter-frezujacy-cnc/), gdyż on z pewnością także Cię niezwykle zainteresuje. Opisuje on zbliżoną tematykę, zatem nie wahaj się i kliknij ten link!

Dlatego niezawodną formą reklamy stały się ekrany wizyjne, których matryca zbudowana jest z diod LED.

Reklama na telebimie:* jest doskonale widoczna każdego dnia, bez względu od nasłonecznienia i warunków pogodowych,* dociera do szerokiego kręgu odbiorców uważa się, że telebim dociera do prawie 90% odbiorców)* stwarza większe możliwości niż tradycyjne billboardy czy plakaty,* nie tylko skutecznie trafia do potencjalnych klientów, ale także koszty jej wyprodukowania są o wiele niższe niż spodziewane koszty reklam radiowych i telewizyjnych.

Agencje reklamowe dbają o to, by telebimy zawisły w korzystnych miejscach, aby ich przekaz dotarł do jak największej liczby odbiorców zmotoryzowanych i pieszych. W Poznaniu wartym zainteresowania miejscem jest np. telebim Poznań Rondo Solidarności. O powodzeniu tej lokalizacji świadczy sąsiedztwo często odwiedzanych poznańskich galerii handlowych Pestka oraz Plaza, marketu Tesco oraz bezpośrednie sąsiedztwo popularnego centrum budowlanego czy centrum meblowego Polskie Meble – wejdź tutaj.

Podobnie telebim Poznań Al Niepodległości. Ekran ten mijamy w centrum miasta, we wspaniale wyeksponowanym miejscu. Plusem jest również bezpośrednie położenie takich miejsc jak dworzec PKP razem ze znajdującą się obok galerią handlowo-rozrywkową Poznań City Center czy siedziby poznańskich uczelni.

Kampanie z zastosowaniem ekranów diodowych LED wykazują wielką skuteczność, w związku z czym ożywmy swą reklamę!